Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy magát csúnyána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy magát csúnyának tartó, csendesebb, félénkebb fiúnak mégis hogyan lehetne barátnője, főleg, ha ezek a fiúk nem kellenek a mai lányoknak manapság?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen! Én is ilyen voltam,de az edzőm segített és mára már egy magabiztos ember lettem tele önbizalommal :D
2012. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha te magadat csunyanak tartod, hogy varod el, hogy mas ne tartson annak? Miert varsz el masoktol olyat, amire te sem veszed a faradsagot?
2012. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel tököt növeszteni. Ki fogadná el azt aki magát nem fogadja el? Nekem sokat segített hogy megváltoztattam a külsőm hogy magamnak jobban tetszek és szerintem hasznos a személyiségjegyeimet feltérképezni, megismerni önmagam, mert így konkrétabban meg tudom fogalmazni a félelmeimet, erősségeimet ,stb.. Persze ez egy soha véget nem érő folyamat és nekem is van még hova felzérkóznom. :) Ne törődj bele semmibe mindig változz változtass és küzdj, és amikor lesz 1-2siker az majd ad lendületet de magadnak kell elkezdeni.
2012. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Persze, amkor több lány is kigúnyol és képembe mondja, hogy ronda vagyok és kinevetnek, azok után olyan könnyű azt hazudni magamnk, hogy helyes, jó pasi vagyok, akitől midnen lány benedvesedik. -.-
2012. okt. 6. 21:50
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
oké, akkor siránkozz, legyél töketlen, úgy majd biztosan a nyakadba másznak a csajok.
2012. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Kep? :)
2012. okt. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

A módszer nagyon egyszerű. Legyen rengeteg lóvéd, és hozzá egy fekete Bömös. Annyi barátnőd lesz rövid időn belül, még meg is unod őket!

Más lehetőség nincs.

2012. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jahj itt a kedvenc szanalomtenger hozzaszolom :D meg mindig ugyanazt irod mindenhova? Nagyon kreativ vagy hallod-e...
2012. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9:09, azért írom ugyanezt mindenhová mert MŰKÖDIK. Halj már meg légyszíves, te nyomi nolifer. Komolyan,fizetek is neked,csak pusztulj már el.
2012. okt. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy egyetlen párt sem ismerek, ahol a pasinak bmw-je lenne :D te meg már csak szimplán nem tudod mire fogni azt, hogy egy szerencsétlen lúzer vagy. mert változni azt luxus, ezért hülye indokokat keresel. és köszönöm, kiváló egészségnek örvendek, nem tervezek mostanság elpatkolni. pénzed meg úgysincs :D
2012. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!