Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a visszatero alom?

FujikoYokoshichan kérdése:

Mit jelent ez a visszatero alom?

Figyelt kérdés

Volt mar kerdesem csak nem kaptam ertelemes vasht .

De mindig amikor almodok kibovul.

Kezedem az elejevel.

Azzal kedodik hogy menekulok egy erdoben,egy helyen negallok esvissza pillantok.Akkor latom hogy veres agyaraim vannak.

Ezek utan az a fiu aki tetszik meghalll ellottem es egy lanyt lattok (hajatol nem lehet latni az arcat) Ram hassonlitt.Aztan egy fh


2015. máj. 14. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:

Elnezest csak elnyomttam.

Na ugy folytatidott bogy egy feher szobaban fekszek a foldon es egy hangot hallok.-Jo ez igy? kerdezi.

Azutan megint lattom a lanyt es elkezdem. kovetni.

Megegyszzer elnezest.

2015. máj. 14. 22:14
 2/3 anonim válasza:

hát valoszinü hogy a fantáziád elég dus és élénk.ezzel nem azt mondom hogy nincs is értelme az álmodnak.

Szerintem az agyad összemixelte a félelmeidet a Valosággal és egy picit a Kör c. Filmmel, mert hogy ott van ilyen csaj akinek nem látszik az arca a hajátol.

2015. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha történt valami sokkoló dolog nemrég veled akkor azt mondanám hogy az agyad erre így reagál.

Álmodban próbálja feldolgozni az esetet.

Ha viszont ilyenről sz sincs, nem kizárt az sem hogy egy olyan filmet néztél meg..

Vagy szimplán meg nyílvánult álmodban egy másik aspektusod, érthetőbben a sötét feled.

Tudom ez érdekesen hangzik, de hidd el hogy van olyan oldalad amit még te magad sem ismersz, az is lehet hogy ez most előbújt belőled.

2015. máj. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!