Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álom a következő volt:

Megkedveltem egy lányt ( akit a való életben még sosem láttam ). Őt meg akarta ölni egy ember. Nem fenyegette, csak teljesen normálisan, mintha azt mondanám, hogy eszek egy almát, kijelentette, hogy meg fogja ölni. Én elkezdtem beszélni ezzel az emberrel, aki nálam fiatalabb volt ( 16 vagyok ). Nem emlékszem a pontos beszélgetésre, de számomra kiderült hogy mentális baja van, mert ( erre tisztán eemlékszem ) ölni akart. Ok nélkül, csakúgy ölni. Sikerült le beszélnem a lány megöléséről és helyette azt mondta, hogy engem fog megölni. Még nyugtatgatott is, hogy nincs értelme az életnek, meg úgyis túl öreg vagyok ( ismétlem, 16 vagyok ). Én le akartam beszélni erről, de hajthatatlan volt. Teljes hidegvérrel mondott mindent. Az álom végén a saját konyhánkban voltam, velem szemben anyám, majd egyszer csak megjelent ez az ember, kinyitott egy bicskát és mosolyogva jött felém. Hozzá nyomta a hasamhoz, de nem döfött le, hanem elkezdett a fal felé tolni. ( Gondolom a falhoz szorítva szép lassan akarta belém nyomni. ) Ekkor én megragadtam a kezét és megpróbáltam elvenni tőle a bicskát, erre ( eddig mosolygott és teljesen hidegvérű volt ) dühös lett.

Itt ébredtem fel.

Nem igazán hiszek az álmok jelentésében, de már többször fordult elő hogy megálmodtam a jövőt vagy összetett ( mint ez ) álmom volt ( és a többségében szerepelt lány, méghozzá olyan, akit nem is ismerek ).

Illetve fontos lehet, hogy 3 éve megkéseltek ( ok nélkül ).

Mit jelenthet?


2015. máj. 16. 00:18
 1/3 anonim válasza:

szerintem amikor alutál a tudat alatidban eszedbe jutot

az a rosz élmény és igy dolgozta fel az agyad

2015. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a lány?
2015. máj. 16. 17:06
 3/3 anonim válasza:
nem tudom.halotam már olyat hogy valaki megálmodja hogynéz ki majd a gyereke,barátnöje pl: születésem elöt apám meg álmodta hogy hogy fogok kinézni 13-14 éves koromra és pont ugy nézek ki mint ahogy álmodta.
2015. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!