Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Sz) Exi gondolatok?

Figyelt kérdés
Éjszaka ,amíg nem aludtam el teljesen,képzelődtem,azt képzeltem el,hogy sportolok,futok,súlyt emelek stb,ám amikor elaludtam,az exemről álmodtam.Az első szerelmemről,akit a napokban is láttam a barátjával,és eléggé szomorú lett, nem haragos,nem lenéző,hanem csak nézett és elszomorodott.Lényeg az,hogy álmomban értelmes mondatokkal elbeszélgettünk, félrevonultunk,ott is csak beszélgettünk,és éreztem mellé izgatottságot mindkettőnk részéről.Aztán leültünk az ágyra,ő a barátja mellé ült le,én is leültem melléjük,és tovább beszélgettünk,életemben nem beszélgettem még ennyit álmomban.Ez miért lehetett? Az álmokat nehéz lehet megmagyarázni,de egyre inkább képbe kerül az exem...

2014. máj. 25. 12:56
 1/1 anonim válasza:
nem lehet hogy esetleg még mindig szereted a lányt? de amúgy vannak álmos könyvek meg szerintem neten is vannak ilyenek ott nézd meg lehet hogy komolyabb jelentése van. :)
2014. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!