Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny és ragaszkodó lett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny és ragaszkodó lett, pedig eleinte nem volt ilyen. Ez miért van? (részletesen lent, abból többet megtudtok)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, 16 éves lány vagyok. A barátom pedig 20 èves. Igen, korkülönbség... Előre kèrlek ezzel ne foglalkozzatok a vàlaszaitokban, mert nem ez a fő téma!


Tehát. 14 hónapja vagyok párkapcsolatban a partneremmel, tehát 1 ève és 2 hónapja.

Sosem volt még féltékeny, de én már voltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. <---- itt részletesen is elolvashatjátok.


Tehát ott tartottam, hogy még sosem volt féltèkeny, de kb. 4 hónappal ezelőtt kezdett fèltékeny típussá válni és méginkább ragaszkodni hozzám.


Mostanában szinte minden srácra féltékeny, akikkel beszèlek nèha-néha egy-két szót

Nem rég beszélgettem egyik közösségi oldalon egy volt barátommal és múltkor találkoztam vele, hogy tanácsot kérjek tőle ezzel kapcsolatban. Be szerettem volna mutatni a barátomnak, de nem sikerült.

A barátom féltékeny volt rá egy picit...este megmondta, hogy nem tetszett neki, hogy találkoztam vele és hogy szoktam vele beszélgetni. Megértettem őt, megigértem, hogy nem találkozom vele többet. Nem teljesen jogos volt a féltékenysége. Szerintem nem tettem akkora borzasztó dolgot... De megértettem, ezt tettem már én is.


Nagyon ragaszkodó, ami viszont tetszik, de néha egy csöppnyit zavaró is (De csak azért, mert nem értem annyira, szokatlan. Eddig csak a kapcsolatunk legelejèn csinálta ezt, amúgy most kezdte újra csinálni, mintha egy ideig nem akart volna bújni hozzám). Nagyon szeretem és ő is engem. De ilyen még nem volt.

Sokszor oda jön hozzám, ok nélkül megölel vagy puszilgat. Nagyon aranyos. Csak soksuor nem tudom eldönteni, hogy mi az amiért újra bújik. Nagyon tetszik, csak szokatlan. :)


Tudom, hogy nagyon szeret engem.

Ez miért lehet? Ha eddig ezeket nem csinálta, akkor miért kezdte el csinálni???? :)



2015. jan. 12. 16:45
 1/1 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Ha tényleg szeret akkor a ragaszkodás teljesen normális szerintem, viszont a féltékenység nem. Meg kéne bíznia benned, egy kapcsolat bizalom nélkül nem lesz hosszú életű, bár a tietek már nem olyan fiatal.
2015. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!