Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Leírnátok részletesen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Leírnátok részletesen, hogy a számotokra tökéletes lánynak milyen külső/belső tulajdonságai lennének?

Figyelt kérdés

2014. okt. 27. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Első szerelem monogrammja: B.M nála tökéletesebb az ég világon nem lesz senki.
2014. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1 oszt az ki a tököm?

mit gondolsz mi mégis honnan tudjuk ki az és milyen?

gyagyás!

2014. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha én azt leírnám olyan hosszú lenne, hogy nem olvasná el senki. Meg eltartana vagy 2 percig elgörgetni mellette.
2014. okt. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#1


Bangó Margit? Esetleg Bódy Margó?


>:)

2014. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ezekkel a válaszokkal nem tudok sok mindent kezdeni. :D
2014. okt. 27. 16:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Végül is az oldal neve gyakorikérdések és nem gyakoriválaszok >:)
2014. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell tökéletesnek lenni, elég, ha normális. Nincs tetkója, pirszingje, nem öltözik kihívóan, érdeklik a napi események, szorgalmas, és nem utálja a házimunkát.
2014. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 valamit vegyünk el ezek közül Vágó Úr, mert ez így már maga a tökély! :D
2014. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, nekem külsőre nincs ideálom, de valami mindig megfog abban, aki tetszik. Pl.:nincs olyan nálam, hogy mondjuk egy szemüveges leánynak nincs esélye, vagy szeplős lánynak-mert van akinek nagyon jól állnak ezek. A bociszemeknek nem tudok ellenállni. :)

Belső nekem sokkal fontosabb. Számomra nem csak egy szerelmi kapcsolatban, de egy baráti kapcsolatban is nagyon fontos a bizalom. Szerelemben meg pláne. Legyen empatikus, lássa meg bennem az értéket, a hibákat ne nagyítsa fel, csak segítsen kijavítani. Számomra az érintés is nagyon fontos, a kötődés, enélkül nem tudnék elképzelni semmit se, nagyon szeretetmániás vagyok. Úgy gondolom, hogy elengedhetetlen a szeretet, az, hogy bizseregjek ha meglátom, akármennyi idő után is lázba tudjon hozni, hogy remegjen a lábam, amikor meglátom.

Legyen hűséges (nem azt mondom, hogy mint a lovaknál a szemvédő, úgy egy irányba kell nézni) ne kacsintgasson kifele a kapcsolatból.

Lehet viccesen fog hangozni (Pinyő kapitány után szabadon :D ) fontos a kommunikáció is, ne csak elsiklással orvosoljuk a gondokat, hanem ténylegesen, meglehesse beszélni mindent.

Mindemellett ha még kedves és figyelmes, bújós természetű, az plusz pont. :)

18F

2014. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Barna bőr, hosszú természetes haj, szép arc, nagy barna szemek, lehetőleg a legkevesebbet sminkelje magát. Alacsony kb 160 cm. Sportos alkat, mivel láb és fenékpárti vagyok ezért azok nagyon fontosak. A személyisége legyen: okos, ( de a maga módján egy kicsit butus) kedves, szeressen beszélni ( az lényeges mert nem vagyok bőbeszédű), humoros, nembaj ha kissé félénk de ismerkedés után legyen kibontakozó. Az a baj, bem nagyon lehet elmondani, hogy még milyen legyen, ezt érezni kell
2014. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!