Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megerőszakolt Slender...

Álmomban megerőszakolt Slenderman, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 15:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig tartot? Milyen volt? Mit éreztél alatta, utána?
2015. jún. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
2015. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Hova élvezett?
2015. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Mennyi ideig tartot?

- Nem nagyon tudom megmondani. Az időérzékem kicsit össze volt zavarodva. Talán 20-30 perc, vagy egy kicsivel több.


Milyen volt?

- Nagyon változó. Noha végig rettegtem, nem mindig volt úgymond... durva, bár általában ez volt a jellemző, nem mindig éreztem túlzott határozottságot nála. Olyan pillanat is volt, amikor 1-2 percig körülbelül semmit nem csinált, szinte meg se mozdult, csak "bennem volt", miközben lefogott, mintha pihent volna, vagy én nem is tudom, és csak valami "légzés" (?) szerűség miatt éreztem, hogy kicsit mozog bennem. Elég kínos erről írni, de mégis valami álom... olyanról meg nyilván nem álmodsz, amiről nem tudsz.


Mit éreztél alatta, utána?

- Inkább fájdalmat az álom alatt, de még érdekes módon utána is. Nem jött meg jó ideig, de kis periódusban véreztem alul. Utána az olyan 1-2 óra múlva el is múlt.


Hova élvezett?

- Konkrét emlékezéseim szerint, hogyha nem próbálom eltolni magamtól, akkor belém tudott volna, de nem igen volt úgymond "magánál" a vége felé, tehát nyilvánvalóan nem zavarta túlzottan, hogy sikerült megfognom a kezemmel, és így végül is a combomra sikerült.

2015. jún. 14. 17:10
 5/33 anonim válasza:
91%
Szerintem ez azt jelenti hogy túl sok horrort nézel :D
2015. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

O_O úristen...és ha ez nem is álom volt? És gyereked lesz a GONOSZTÓL??? :OOO jézusmária


Miből gondolod, hogy álmodtad, kérdező?

2015. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Horrort? A mai filmeket nem tudom be annak... a régieket meg már unásig néztem. Évek óta nem láttam egyet se. :)
2015. jún. 14. 18:09
 8/33 A kérdező kommentje:

Ha valóság lett volna (?) se lenne gyerekem tőle. Azt megoldottam, bár fentebb leírtam, hogy.


Vagy szarkazmus volt? Sose sikerül beazonosítani.

2015. jún. 14. 18:20
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
És hogy nézett ki a Slenderman? Meztelen volt vagy csak lehúzta a sliccét? Olyan volt a farka mint egy emberé vagy teljesen más? Egyáltalán mindene megvolt ami egy embernek van? Néma volt vagy suttogott valamit közben a füledbe? Virágot nem hozott? Öööö... kifogytam a hülye/vicces kérdésekből.
2015. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

És hogy nézett ki a Slenderman?

- Ahogy általában leírják, és ahogy régebben mi is láttuk kint az erdőben. Magas volt, hosszú, csaknem földig érő karjai voltak, csápjai. Sápadt, fehéres bőre volt, arca nem, de a szemgödör kivehető volt.


Meztelen volt vagy csak lehúzta a sliccét?

- Amikor megláttam, de még nem tett semmit, volt rajta ruha. Aztán filmszakadás, és amikor már "velem volt", akkor nem volt rajta semmi.


Olyan volt a farka mint egy emberé vagy teljesen más?

- Igen, olyasmi volt.


Egyáltalán mindene megvolt ami egy embernek van?

- Szájon, orron, fülön és szemen kívül? Igen, megvolt.


Néma volt vagy suttogott valamit közben a füledbe?

- Valami fura, semmihez fogható hangot adott ki, de nem igen hallottam beszélni.


Virágot nem hozott?

- Nem tisztelt meg vele.


"kifogytam a hülye/vicces kérdésekből."

Ez szomorú... pedig addig is legalább nem unatkoztam volna.

2015. jún. 14. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!