Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a Slenderman bácsiban?

Ti hisztek a Slenderman bácsiban?

Figyelt kérdés
Én nem tudom,hogy higgyek-e benne vagy sem! Sok bizonyítékot találtam rá,hogy igenis létezik de arra is,hogy nem.Viszont azok a képek eléggé valóságosnak tűnek amikor egy régi hétkoznapi képen PL.: A játszótéresen Csak úgy ott van.Akkor még nem léteztek ilyen Technikák,hogy oda Photoshop-olják...Ezért én egyre jobban hiszek benne (a helyesírásért sorry :))
2014. máj. 10. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Higgyetek bennem!


Üdv: Slenderman

2014. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Akkor még nem léteztek ilyen Technikák,hogy oda Photoshop-olják"


De arra nem gondolsz hogy a régi képeket szerkesztették meg a mai napokban és töltötték fel?


Valószínűleg ő se létezik! Kismillió dolgot néztem, olvastam róla és még élek! Majd ha egyszer doku filmet csinálnak róla akkor meggondolom hogy létezi

2014. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
De azt ugye tudod hogy azokat öli meg akik sokat foglalkoznak vele, sokat gondolnak rá? Szóval inkább ne higgy benne... jobban teszed... akkor 100% hogy túléled.
2014. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kkory cod ***** válasza:
NINE! SLENDERMAN EGY TULFEHÉREDET ZSIDO! ANNYI SZTORYJA VAN PL A 2. WW BEN HALT MEG VAGY AZ IS HOGY EGY PEDOFIL VOLT ÉS UGY ÖLTÉK MEG HOGY ADDIG NYÚJTOTTÁK AMIG MEG NEM HALT ÉS A SZELLEME ITT MARADT. VAGY EGY MÁSIK DIMENZIOBOL JÖTT MÁSOK EZEKET MONDJÁK DE ÉN NEM HISZEK BENNE! SZÁMOMRA EZEK FAZSÁGOM
2014. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Niker318 a Slendermant egy srác találta ki creepypastára pár éve egy horror pályázatra. Végül ő nyert vele, mivel igényes képeket és sztorit fabrikált. Aztán az egészet felkapták, egyre több ps-elt képet készítettek róla és egyre több történetet találtak ki. Végül már videó és játék is készült belőle. Ha fogsz egy világháborús képet és rászerkeszted, az nem azt jelenti, hogy akkor is készült...

Egy szó mint 100 csak egy kitaláció.

2014. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem létezik...

Miért létezne?

Amúgy amit az előttem szólók is mondtak,attól,hogy régi a kép,még átphotoshoppolhtatták...

"Sok bizonyítékot találtam rá,hogy igenis létezik."

Elmondanád a bizonyítékokat?

Mert érdekes módon én még egy bizonyítékot sem találtam a létezésére...

Amúgy meg egy rajzpályázatra lett beküldve.

Ha még nem tudtad volna.

2014. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Nem létezik... ha létezne akkor most itt lenne és beleverné a fejem a billentyűztzfjvbfifudbfz
2014. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló:

Ha beleütötte a fejed a billentyűzetbe,akkor hogyan küdted el?XD :D

2014. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
pont tegnap láttam,igencsak bevolt karmolva....
2014. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha hiszitek ha nem, én kiskoromban láttam:S Valamiért nem ölt meg>.<
2014. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!