Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy megálmodom...

Miért van az, hogy megálmodom a jövőt?

Figyelt kérdés

Kiskoromban csak egy-egy képet vagy ilyesmit álmodtam, utána már egy két mondatot is. Most már volt 2 olyan helyzet, hogy kb. 2 percet teljesen megálmodtam, pontosan tudtam ki mit fog mondani, merre megy stb.


Eleinte csak évente volt, hogy beugrott egy-egy kép. Most már szinte havonta van és egyre durvábbak. Régen nem is emlékeztem az álmomra csak amikor megtörtént, de már amikor felkelek érzem, hogy megint a jövőt álmodtam, de csak egy halvány kép marad meg egy pillanatra ébredés után/félálomba és utána teljesen elfelejtem.


Mit tudnék ez ellen tenni?


2015. jún. 18. 03:36
 1/9 anonim válasza:

Amire te gondolsz az nem a Deja vou? (rem. jól írtam)

Látsz valamit és úgy érzed mintha megtörtént volna már, vagy mintha láttad volna előre..

Vagy tudat alatt úgy szabályozod a dolgokat, hogy olyan legyen mint az álmodban.

Vagy jövőlátó vagy, fejleszd és legyél szuperhős! :D

2015. jún. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először én is deja vu-nek hittem, de ahogy írtam is kb. 2 percig előre eltudtam volna mondani, hogy 4-5 ember mit fog cselekedni és beszélni.
2015. jún. 18. 04:18
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Beakadtál a mátrix szálai közé. Szerezz egy ollót és vágd ki magad.
2015. jún. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Psycho Doll ***** válasza:
0%
Te egy fenomén vagy. :)
2015. jún. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak jós álmaim.. De nem ennyire egyértelműek, szimbólumokkal tele vannak és sokat kell gondolkodom hogy megfejtsem őket.. Eleinte ilyen egyértelműek voltak, most már ilyen szimbólumos
2015. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"csak egy halvány kép marad meg egy pillanatra ébredés után/félálomba és utána teljesen elfelejtem."


Most akkor teljesen elfelejted vagy előre tudod, hogy mi lesz a következő két percben?...

2015. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen elfelejtem amíg el nem érünk addig a pillanatig amit megálmodtam. Akkor minden eszembe jut.
2015. jún. 21. 15:56
 8/9 neved neved neved ***** válasza:
Nem lehet hogy naponta elszívsz 1 gramm marokkói feketét..........
2015. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is van ilyen :DD de én örülök neki töri órán :D
2015. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!