Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már nem bírom. Megrémít. Mi ez?

Már nem bírom. Megrémít. Mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy álmom. Egy ideje már. Olyan érzéseket vállt ki belőlem, félek, rettegek, meg akarom menteni a családom, meg akarom ölni azokat,akik oda jöttek.

Szóval, az álom: Az elején mindig csak én és hugom vagyunk. Elkezdünk bepakolni egy bőröndbe a fontos cuccainkat. Menekülünk, de addig nem tudom még mi elől. Majd kiérek a konyhába, ahonnan kilátást nyerek a htalmas udvarunkra. Látom, hogy emberek jönnek, mintha boszorkányok lennének vagy zombik(nem az a lenyuzott, véres zombik), de öntudatlan állapotban. Gyorsan bezárom az ajtót és ülök előtte. Ők meg dörömbölnek. Anyukám oda jön hozzám és csak 1 kérdésem van hozzá: milyen táskát vigyek? A válasza, fiatalosat. Majd újra elkezdek dörömbölni az ajtón, bemutogatok nekik. Majd elmennek. Mind az utcára megy a ház elé én pedig rohanok becsukogatni az ablakokat.

Itt pedig felkelek mert tudtositon hogy ez alom es rossz.

Bocsanat a helyesirasi hibakert, most keltem fel ebbol az álombol, nagyon rosszul vagyok.

Elore is koszonom a valaszokat.



2015. jún. 24. 04:41
 1/7 anonim válasza:
Nem szoktál előtte horrort nézni, vagy játszani? Lehet, hogy közrejátszik. Lélekdoki tuti tud segíteni.. hányszor fordult ez már elő, és milyen időközönként?
2015. jún. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó ideje már, hogy horror filmet nem láttam.

Sajnálom, de hogy milyen időközönként fordul elő abban sem mivel változó. Volt hogy egymás utáni 3 éjjel ugyanezt álmodtam.

2015. jún. 24. 08:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valamitől félsz menekülsz, és álmodban egyenlítődik ki, és éled meg.

Az álmok általában tisztitó hatásuak ez Istennek a kegyelme, és így is segít, hogy a nappali lét könyyebb legyen szorongás mentes, hogy figyelni tudjunk a jelenlétre. Én imádkozni szoktam, és áldást védelmet kérek a napomra, és hogy vezessen akarata szerint.:)

2015. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 24. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne nézz annyi horror filmet.
2015. jún. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt jelenti, hogy bár tudomást veszel az életben a problémákról, mégsem fordítasz rájuk elég figyelmet (zombitámadás közben egy táskával foglalkozol). Tudod, hogy jönnek, de nem menekülhetsz el a problémáid elől!!

Az álmodban bezárkóztok a házba, azt hiszed, hogy attól, hogy bezárod az ajtót, akkor nem kell velük foglalkoznod. Sőt. Még be is mutatsz nekik, de attól, hogy haragszol rájuk, attól még akkor is ott lesznek (a problémák). Azt tanácsolom, hogy ne láss minden akadályt problémának, lásd inkább kihívásnak. Mindent meg lehet oldani, de amit nem oldasz meg, az addig üldözni fog téged.

2015. jún. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igen, igyekszem a problémáimra megoldást találni.

2015. júl. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!