Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már kb 2 hónapja rosszakat...

Már kb 2 hónapja rosszakat álmodom, nagyon durva rémálmaim vannak, és félek minden este elaludni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Pszichológust felkerestem, de nem tudott nekem segiteni.

Amikre nap kozben gondolok, teljesen eltérő álmaim vannak, ami fura kicsit.

Aki hasznos válasszal tudna szolgálni, nagyon megkoszonném neki. Kerem segitsen valaki.



2015. júl. 1. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bántottak vagy csak az bánt, hogy nem voltak a haverjaid?

Amúgy szerinted miért voltak ilyen emberek?


Most is el kellene menned edzeni csak olyan közegbe, ahol jól érzed magad. Én az úszást javasolnám, ráadásul a szauna nagyon jó feszültségoldó. És tényleg nagyobb lesz az önbizalmad is, ha erősebb vagy. Vagy meg jót is tesz. A mozgáshiány káros és fájdalmas hosszú távon.


Az álomszívó kullancs-a lebegő csápos teremtmény sajnos csak ideiglenes megoldás volna és nem is létezik :D

2015. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ha a bal oldaladon alszol, jelentősen nagyobb a rémálomrra az esély, ezt nem árt figyelembe venni.
2015. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Bántottak is ja. De nem haltam bele:D voltak azert haverjaim, hivtak is ide oda, de mivel nem viszonoztam egy ido utan mar megszunt. Most probalom veluk megint felvenni a kapcsolatot.

De nem tom h kanyarodtunk ide:D az alomrol volt szo.

Hanyatt fekszem altalaban, nem bal oldalt

2015. júl. 1. 23:24
 14/18 anonim ***** válasza:
Lidérced van.
2015. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Miert voltak ilyenek? Ezt toluk kellene megkerdezni.:D

Pedig nem voltam vézna gyerek.

2015. júl. 1. 23:26
 16/18 A kérdező kommentje:
Hogy micsoda? Nem ertek az almokhoz. Es mit lehet tenni ellene?
2015. júl. 1. 23:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Álmokban általában mindent intenzívebben érzékelünk.Ez természetes.
2015. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 WheneverYouWant válasza:

Rengeteg cikket lehet találni az álmokról.. olvasgass kicsit. Egy csapásra el lehet mulasztani ezeket a rossz álmokat.

Éjszaka azokról a dolgokról álmodsz amiket az agyad nap közben nem tud megemészteni.. megzavarja a gondolataidat valami eltereli a figyelmed... talán el is felejted... Azt tanácsolom hogy gondold át az álmaidat(képzelegj egy kicsit még ha rémisztő is)Átrágod magad napközben az ilyen témákon és nem lesznek többé ilyen álmaid.

Egyébként pofon egyszerűen meg lehet tanulni az álmok irányítását is... ehhez is javaslok olvasnivalókat. Van egy ilyen trükk hogy az álmaidban nem látsz arcokat vagy ha látsz is nem teljesen olyanok mint a valóságban... A trükk az hogy amikor ébren vagy is legyen természetes hogy az emberek arcát fürkészed így az álmaidban is ezt fogod tenni mint egy berögződés és azonnal rá fogsz jönni hogy álmodsz... onnantól pedig egy valóságos csodavilág lesz... azt csinálsz amit csak szeretnél :) Ha van még kérdésed írj privátot 26/F

2015. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!