Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha egy olyan...

Asdnoname kérdése:

Mit jelent, ha egy olyan személyről álmodok többször is, aki nem olyan fontos az életembe?

Figyelt kérdés
Ezt a fontosságot arra értem, hogy nem sokat beszéltem vele, meg nem állunk annyira közel egymáshoz, ittam vele már párszor pár este, meg buszon szoktunk beszélgetni, de egy haveri viszony van köztünk. Egy csajról van egyébként szó, aki nagyon szép csaj, és az elmúlt napokban folyamatosan róla álmodok és nem csak barátilag álmodok róla, és nem értem mitől van ez? Közbe a való életbe nem kezdenék ki vele, mivel egyik legjobb barátomnak az exe, és nálam tabu téma az ilyen... Sose volt még semmi se köztünk a való életbe, csak haverok vagyunk a csajjal, de nem nagy a kapcsolat köztünk, mint ahogy írtam. És nagyon zavaró számomra, hogy a tudatalattimba róla álmodtam az elmúlt hétben kb mindig, ha barátomnak nem lenne exe akkor se hiszem, hogy ki kezdenék vele ... Tudnátok segíteni ,hogy mit jelent ez?

2015. júl. 3. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy át kell utalnod a számlámra 5 millió fornitot! Siess! Imádkozom érted testvérem!
2015. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmm..Hmm..Fogadjunk,hogy szerelmi kötést varázsolt a kártyákból akaratod ellenére . ^.O

Álmodban mutatkoznak meg a jelek.

Sajnálom,de nem tehetsz semmit. A helyzeted kilátástalan,feleségül fogod venni. Részvétem.



Egyébként nincs semmi jelentősége. Az agyad csak információkat dolgoz fel,nem kell ráparázni. Ne törődj vele ! :)

2015. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!