Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam a 2 unokahugom...

Azt álmodtam a 2 unokahugom elmerűlt az iszapos vízben és már ordítottak a víz alatt, Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Én belementem a vízbe és egyszerre 1-1 kezemmel emeltem őket felfelé, de nagyon nehezen birtam, mert az iszap a lábukat húzta vissza. Elősször a nagyobbiknak a feje ért fel a víz fölé (7és8 évesek) Végűl nem lett bajuk. A víz feletti hídon egy ismerős férfi nézett az esemény alatt. Én ordítottam is neki,hogy jőjjön segíteni,de nem jött.
2015. júl. 7. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolat van a köztetek és a férfi között?

A férfiról valami rosszat feltételezel?

Félsz a mocsártól?

Szoktál vigyázni a lányokra?

2015. júl. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönőviszonyban vagyok a férfival csupán.Semmi rosszat nem feltételezek róla.Igen előfordúl,hogy pár órára nállam vannak.
2015. júl. 7. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy bátor vagy és szereted őket.
2015. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mocsár

- Bűnös gondolatok, esetleg tettek; rossz lelkiismeret. Mocsáron járni veszélyérzet nélkül vagy jó érzéssel: szigorú, fenyegetőző környezet; elkövetett kisebb hibáidért rettentő letolást kapsz. Mocsárba elmerülni: igen károsnak ítélt szenvedély; eladósodás.


Sár, iszap

- Általában: rettegés saját magadtól. Kínos, ám felszínes pedantéria, kukacoskodás; vonzalom a fölösleges tárgyakhoz, gyűjtögetési hajlam. Besározódni; túl sok energiát fektetsz abba, hogy becsületeden ne essék csorba; titokban olyasmit csinálsz, amit kínosnak tartasz; esetleg iszogatsz; szeretsz csámcsogni mások hibáin. Nők álmában besározódni, sárossá válni: akár elítélő formában, de szexualitás körüli gyakori gondolatok, szexuális témák előnyben részesítése, gyakran prüdéria; a könnyedség hiánya.


Kettes (szám)

- Hiányérzet.


Rokon (jelen esetben unokahúg)

- Nehezen betartható szabályok, kellemetlen kötelezettség.


Vízből menteni embereket: sötétebben látod ismerőseid helyzetét, mint amilyen az valójában;


Híd

- Jó kapcsolatteremtési készség, könnyen nyered meg az embereket.


Képtelenség, Tehetetlenség


Gyakran előforduló álom, amikor valamit nem vagy képes megtenni, földbegyökerezik a lábad, nem mozdul a kezed, üvölteni, sikítani szeretnél de nem tudsz, nem vagy képes kinyitni vagy becsukni egy ajtót, nem mozdulnak az ujjaid, ki kell menned toalettre, de nem találsz wc-t, vagy az teljesen nyitott, mindenki láthat. Ezt az egymásnak ellentmondó érzelmek okozhatják, az adott cselekményt szíved szerint megtennéd, az általad képzelt figura helyébe lennél, de értelmed gátat szab ennek, vagy ha megtennéd szorongást, bűntudatot okozna. Ezen kívül a valódi fizikai korlátok és szükségletek is okozhatják az álombéli tehetetlenség érzését, például elzsibbadt a kezed, ujjad, lábad és ezért nem tudod álmodban mozdítani vagy ha álmodban pisilnél, reggel vizes ágyban ébrednél.


Üdv,

Rasztás Dzsimi

További szép álmokat :)))

2015. júl. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Dzsami!!
2015. júl. 9. 07:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Dzsimi!!
2015. júl. 9. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!