Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Unokahúgom most fog ballagni...

Unokahúgom most fog ballagni a gimnáziumból és ötletem sincs, hogy mit vegyek neki, ami maradandó, és emlékezni fog rá évek múlva is, hogy azt a ballagására kapta. Ötletek?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én most ballagok középsuliból. Könyvutalványnak vagy pénznek örülnék (imádok olvasni, valamint egy új gépre gyűjtök), ékszernek, főleg aranynak nagyon nem örülnék.
2015. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akármit is kap, emlékezni fog, MERT a ballagására kapta.


De milyen unokahúg, testvéred lánya vagy fiatalabb unokatesó?

2015. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szép nőcis toll gravírozva.

Szép idézetes ballagási üdvözlőlap.

Lehet venni szép ízléses élethű műcsokrokat amiknek a közepében kis kivehető kabalaplüss van. :)

Vagy simán vehetsz neki egy kis ballagó plüsst amin egy kis póló van és a pólón meg az unokahúgod neve van. :)

2015. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A nővérem húgáról van szó. :)

Köszi a tippeket!!

2015. ápr. 24. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a csokrokon lévő szalagokat tettem el. 15 éve ballagtam általánosból, 11 éve középiskolából, de még mindig megvannak, szépen összekötve, fenn lógnak a falamon.

A legjobban azokat szeretem, amikre írtak is.

Ugyanígy megvannak még mindig a plüssvirágok és plüss állatok is, amiket ezekre az alkalmakra kaptam.


Szóval: virágot mindenképp vigyél szerintem, mert a ballagás úgy poén, ha sok van :), de legyen rajta szalag, amire írsz, és esetleg még egy kis plüss is.

Vagy plüssvirág szalaggal, akkor legalább mindkettőt el tudja tenni.

2015. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Off: hehe, "A nővérem húga" az nagyon jó könyv. :)


Bocsi, csak ez így beugrott, ahogy olvastam, amit írtál magyarázatnak. :)


Amúgy jópofák még azok a csokrok is, amikbe csokik vannak tűzdelve.

2015. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1 nyakláncot vegyél
2015. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányomnak tollat vesznek a barátnői, azt gravíroztatják bele, hogy Megcsinálod! Jó tanuló, de iszonyú izgulós, pont jó lesz neki az érettségire :)
2015. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!