Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnő az ilyen!? Hogy...

Barátnő az ilyen!? Hogy mondjam meg neki? Na szóval van egy csaj aki 1 évvel idősebb nálam. Mikor az unokahugom eljött hozzám nyaralni, hát összebarátkoztak. Mikor visszament akkor a csaj velem potolta.

Figyelt kérdés
Sokszor jött el hozzám filmetnézni, ilyenkor összedobtunk egy kis pénzt és vettünk nasit, néha én néha ő (azért 65%-át én). Mindig betoppant és jól esett mert antiszociális, társaságból kitagadt 13 éves lány vagyok, akit folyton cseszegetnek. Mikor egyszer elmentem hozzá, a kapu előtt fogadott és semmi nasit nem kaptam olyan gyorsan lekoptatott hogy csak na. Fél orát beszélgettünk a füben és kész. A barátai előt mellőz, alig szól hozzám ha más is van. Multkor a bárba hivták üditőre és idézem: "Xy nem jön, mert nem az a báros tipus" Kicsit bepipultam, lehet hogy jogosan. Mindig mikor itt van olyan rendezvényekről beszél, amit ő szervezett de engem sosem hiv meg rá :( Peddig az osztálytársaim, akik ezer idegenek, de menők megvannak hivva. Hogy mondjam meg neki ezt?

2015. júl. 6. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
undorito baratnod van :/
2015. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az antiszociális nem azt jelenti, hogy nem szereti az embereket.

Nézz utána jobban, mert a fogalomzavar már népbetegségnek számít, és zavaró a tudatlanság.


Amúgy nem, nem az, de te tűrted.

2015. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm jó tudni, én azt hittem ez annyit tesz, hogy beilleszkedési zavarokkal küzd, zavart lesz ha más emberekkel beszélget, közöségben szerencsétlenkedik
2015. júl. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!