Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmodás állapotában az...

Az álmodás állapotában az emberek a tényleges tudat alatt lakozó vágyaikat tapasztalják meg, ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz, akkor pont emlékszem a mai álmaimra, és nem valami reménykeltőek a tudatalatti vágyaim.
2014. dec. 7. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a vágyak csak befolyásolják valamilyen szinten az álmokat. Pont mint az, hogy milyen filmet néztél és, hogy mit ettél mondjuk vacsorára.
2014. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Alváskor a tudatos én kikapcsol és az általa fel nem dolgozott illetve látott/halott/érzett...stb érzések,érzetek hatások feldolgozására az idegrendszer a "tudatalatti"-t használja.Az álom az említett pl.:napi hatások visszajátszása,értelemkeresése ezáltal feldolgozása az álmodó személy saját emberi morálja által.

2014. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fogadjunk valami nem heteró álmod volt esetleg valami brutális.nem kell megijedni ahogy elöttem is irták az álmokat sok minden befolyásolja.ami még fontos hogy senki nem 100%osan heteró.ha egy olyan álmod van amiben valami meleg dolgot csinálsz lehet annak a következménye is hogy akivel ezt álmodtad nagyon felnézel tiszteled és a példa képed.
2014. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem volt meleg álmom, sőt, pont egy olyan lánnyal voltam együtt, akire nem emlékszem, hogy valaha is láttam volna, szép volt nagyon a lány. Arra emlékszem, hogy egyik pillanatban zuhanunk, de úgy, hogy akartuk is, ölelkezve, valószínűleg ejtőernyőztünk, zuhanunk, elengedtem, hogy kicsit zuhanjunk külön, aztán azt vettem észre, hogy késő kinyitni az ernyőt, és valami olyan történt, hogy én meghaltam, de mégis éltem, erre ő túlélte, csak olyan állapotban volt, hogy kb félholtan, aztán jött egy másik álom, amire csak annyira emlékszem, hogy véres volt, szörnyekkel, fertőzöttekkel, lövöldözéssel, ha jól emlékszem. Meg volt még egy, de arra sajnos egyáltalán nem.
2014. dec. 7. 13:16
 5/11 A kérdező kommentje:
[link] Ebben a videóban hangzik el az állítás.
2014. dec. 7. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Elsősorban az álmok átélése hivatott arra, hogy elfojtott érzelmeinket/érzéseinket előhozzák és azt az ébredést követő percekben átéljük. Mindez oldja a traumába merült problémákat.
2014. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez mit jelent? Nem volt egy boldog álom, csak a lányos rész..
2014. dec. 7. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne tudatalatti vágya bárkinek is, hogy kóbor kutyák falkája üldözze.

Mégis van, aki ilyet álmodik...

2014. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem ismerem a tudatalattimat, és a kóbor kutyákkal álmodó egyén sem, szóval bármi lehet, akár ez is..
2014. dec. 7. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!