Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyat álmodtam ami nagyon...

Olyat álmodtam ami nagyon valóságos volt, pedig nem volt az. Ez mi? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés

Reggel elég riadva keltem. Azt álmodtam, hogy felszálltam egy űrhajóra és kilövésre kész voktunk. Be is csatoltam magam aztán valami fizikás dolgot mondtam. Kilőttek minket és kész vége meghaltam. Az utolsó emlékem, hogy mindenütt rémült arcok voltak.


Az ijesztő számomra az, hogy egy felnőtt nő voltam, olyan 35 körüli és egyántalán nem úgy nézek ki.mint ahogy ott. Sose érdekeltek az űrkutatások stb és nem néztem ilyen filmeket, nem olvastam ilyen könyveket. Most viszont elketdtem nert valami belső érzés ezt súgja.


Olyan volt mintha dezsavúm lett volna és átéltem volna valójában a dolgot. Pedig ez lehetlen.


Szerintetek miért álmodtam olyat, amihez semmi közöm?


A válaszokat köszönöm! 15 éves lány vagyok ha ez számít.



2015. szept. 4. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Mert olyan agyterületeid aktiválódtak, amik az alábbi álmot generálták.

Nem jelent semmit.

2015. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tom Benko ***** válasza:
Semmi, valami régi emléked, vagy több is, jól összekutyulva valamiért felmerült. Ha elkezdtél érdeklődni a csillagászat iránt, az jó dolog, és a természettudományokon belül megtanulod, hogy az álmoknak semmi jelentősége nincsen.
2015. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez történt veled az előző életedben. Így halt meg.
2015. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát utolsó nem nagyon hiszem, hogy van ilyen, hisz 15 éves vagyok már. Csak az a bajom, hogy mondom azt sem tudtan soha ,hogy miképp néz ki belülrők egy űrhajó. Meg ilyenek. És ma gondolkodtam, elég sok apróságra emlékszem.

2015. szept. 5. 17:47
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Hát éppen ezért. Ezért emlékszelrá, az nem számít hány éves vagy.
2015. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.
2015. szept. 6. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Valamire amire nagyon készülsz vagy amit nagyon vársz (=kilövés az űrbe, ami nagy szó, csak különleges emberek juthatnak ki, de ha kijutnak, láthatják a csillagokat, stb), de attól félsz, hogy az egész kudarcba vall(=meghaltál), még úgy is, hogy felkészültél rá (=becsatoltad magad). Ez a kudarc hatással lenne szerinted más emberekre is, megrémülnének tőle.
2015. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezen elgondokodok majd! Köszönöm.
2015. szept. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!