Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék megszabadulni...

Hogyan tudnék megszabadulni ettől a visszatérő álomtól?

Figyelt kérdés

Időnként egy srácról álmodok akivel középiskolába jártam és kicsit megutáltam. Álmomban mindig ellenséges kapcsolat van köztünk és néha verekedés. A valóságban semleges kapcsolatom volt vele, aztán egyszer minden ok nélkül keménykedni kezdett nekem. Én nem reagáltam rá semmit mert váratlanul ért, aztán később már arra vártam hogy alkalmam legyen helyretenni, de ez nem történt meg.


Egyáltalán nem érdekel ez az ember és idegesítő, hogy az álmaim eszembe juttatják.


2015. szept. 9. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik furcsább. Amikor egy nőnek természetes verni egy pasit, vagy amikor egy pasinak egy nőt.

A legjobb ha megbeszéled vele.


https://www.youtube.com/watch?v=0W7Gb0rl4Zc

2015. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező is fiú.


Amúgy azért álmodod ezt újra és újra, mert végül nem volt alkalmad helyretenni, és ez tudat alatt még mindig zavar. Gondold át a dolgot teljesen, és bocsáss meg neki.

2015. szept. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!