Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a visszatérő álmaimtól?

Figyelt kérdés
Ez a visszatérő álmom olyan hogy az emberiség kihal vagy nem is tudom mi történik velük...és hullák sincsenek. Csak egy csoport és én élünk, a háza teteje beszakadva vagy nincs, ha van kutya az veszett....és mostmár ez nagyon idegesít.Valahogy ettől meg lehetne szabadulni?
2008. szept. 30. 20:45
 1/4 anonim válasza:
100%
hát ha nagyon sokszor van és nagyon zavaró számodra, akkor pszichológus, és ne az jusson eszedbe h "meghülyültél", hanem a visszatérő álmoknak oka van.esetleg rákereshetsz álmosknyvben, bár szerintem az kicsit kamu.
2008. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem 'megszabadulni' kell tőle, hanem feldolgozni. Azért tér vissza, mert valamit nem tudtál még elrendezni, és dolgozik rajta az agyad. Pszichológus segíthet, álmoskönyv nem igazán.
2008. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

ugy van ahogy a második válaszoló mondta fel kell dolgozni.VValami olyan dolog okozza mi téged nymaszt vagy félsz vlamitől.Amikor kicsi voltam az járt a fejemben hogy mi lesz ha ide is jön egy tornádó?Gyakran voltak visszatérő álmaim hogy kezesztülment a házunkon egy tornádó de később átgondoltam a dolgot hogy a kárpát medencében lakunk ahol távol vagyunk a tengeri és óceáni légkörtől ezért nem lehet olyan erős tornádó azóta nincs ilyen álmom.

Meg van olyan is hogy amikor elmegyünk kirándulni előtte mindig vannak olyan visszatérő álmaim hogy eltévedek a kiránduláson vagy ottfelejtenek valahól.Ezt az álmot még most se tudom legyőzni.Néha tényleg majrézok hogy otthagynak valahol :S

2008. szept. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! :)
2008. okt. 1. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!