Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan furcsa az álmom pedig...

Olyan furcsa az álmom pedig lehetetlen. De akkor mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Már talán harmadjára álmodtam hogy édes anyám mondja nekem hogy terhes és ikreket vár.

A valóságban anyám már 60 éves, és szegényt 'anno 'kipakoltàk, nőgyógyászatilag :-(

Köszönöm szépen a normális választ.

36/N.


2015. szept. 24. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Senki? 😞
2015. szept. 24. 18:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit.
2015. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Hát én így elsőre arra gondolok, hogy szeretett volna még egy gyereket, te pedig együtt érzel vele, ezáltal foglalkoztat a téma. Általában olyanokról álmodunk ami foglalkoztat téged, tudatosan vagy akár tudat alatt.
2015. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem szeretet volna több gyereket édes anyám. Abban valóban van valami hogy a tudat alattiak jönnek álomban is. De biztosan van valami jelentése??
2015. szept. 24. 18:54
 5/7 FüligJimmy88 ***** válasza:

Attól függ, mit értünk jelentés alatt. Ha ez olyasmi, mint a sugallat, akkor nem hiszem, hogy van neki. Bár ez szubjektív. De akkor is sokkal valószínűbbnek tartom, hogy valamilyen tudatalatti vágyad foglalkoztat, mint hogy valamiféle sugallat legyen és azt kéne boncolgatni.


Nem akart több gyereket... Akkor arra tippelek, hogy te szeretnél, vagy esetleg valamilyen félelmeid vannak a szüléssel kapcsolatban és valahogy anyukáddal hozod kapcsolatba. Az is lehet, hogy nagyon közeli a kapcsolatotok és álmodban őbenne látod meg azt amire vágysz.

2015. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves utolsó válaszoló, lehet van igazság benne, mert szóba került nálunk a baba téma, ha jönne meg tartanànk a kicsit ;-)

Az nem lehet hogy fordítva működik az álom? Álmomban anyám volt várandós ikrekkel, közben a valóságban nekem lesz terhesègem?

2015. szept. 25. 07:53
 7/7 FüligJimmy88 ***** válasza:
Hát nézd, én abban nem hiszek, hogy az álmok jóslatok lennének. Mindenesetre ha gyermekáldásról van szó, elég könnyű megcáfolhatod ezt ;)
2015. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!