Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban elárultam egy barátom...

Almomban elárultam egy barátomat, de nem akarattal mondtam el a titkat hanem cserfessegbol?!

Figyelt kérdés
Mar álmomban eszembe jutott hogy talan csak almodtam hogy ilyen hulye nem lehetek.Azt se tudtam eldonteni hogy elmondjam e neki a hibam vagy remenykedjek hogy nem derul ki.Komoly valosagos titokrol van szo.Mar 1 oraja ebren vagyok es meg most is neha bevillan hogy uristen mit csinaltam..

2015. okt. 17. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi a kérdés? Csak álom volt, ne foglalkozz vele!
2015. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem tudnak titkot tartani huzamosabb ideig. Ha már végképp nem bírod, akkor keress egy elszigetelt helyet, lehetőleg szélcsendeset, és áss egy kisebb gödröt. Ezután súgd bele a titkod, és utána temesd be. Ettől meg fogsz könnyebbülni.
2015. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kerdes az hogy mit jelent?en tudok titkot tartani :)
2015. okt. 17. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
ez pont azt jelenti, hogy félsz attól, hogy elárulod, ki tudódik a titok általad, szorongsz tőle.
2015. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak olyan furcsa ez nem olyasmi ami kicsusszan a szamon...
2015. okt. 17. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!