Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Újévkor és nyáron elmegyek...

Újévkor és nyáron elmegyek vakációzni Budapestre. Régóta barátkozok egy fiúval. Még ő nem tud semmit sem róla. A barátnőmnek elárultam, hogy elmegyek Pestre, de ő azt mondja találkozzak a fiúval. Hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Igazság szerint nem szeretnék vele találkozni a fiúval.Nem azért,de ez nekem még fura(sosem voltam még fiúval,hogy még közben tetszik is). A fiú megbízható tejes mértékben.


Ja,csak annyit tud,hogy lesz egy meglepetés számára..De azt mondja nem hiszi,hogy érdekelni fogja.Na ez nem lényeges,majd kiderül.


17 lettem.(ha számít..)



2014. aug. 10. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a meglepetés? Hogy lefekszel vele, vagy csak odamész hozzá? Szerintem menj, érezd jól magad, ha tetszik, mindent bele!:)
2014. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mármint az a meglepetés,(most,hogy ő mit gondol azt nem tudom)hogy birnék találkozni vele és egyáltalán nem számított rá,hogy valaha is meglátogatom Budapestet :D

Őőő..hát a lefekvés.Zavarba hoztál.

2014. aug. 10. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj privátot, lehet tudok tanácsot adni.
2014. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!