Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ez? Eber alom?!

Mi lehet ez? Eber alom?!

Figyelt kérdés
Mostanaban nagyon sokszor tortenik velem, hogy lefekszem aludni es mint mindenki en is gondolkodom alvas elott. Egyszer csak rajovok, hogy mar alszom, ilyenkor nem tudom mozgatni a vegtagjaimat, gyakorlatilag semmit, es hiaba van csukva a szemem mintha latnam mi tortenik kivulrol. Ilyenkor altalaban borzaszto erzesem van, mintha valami nagyon gonosz figyelne es menekulni akarok, sikitozni, de nagyon nehezen tudok barmit is csinalni. Neha meg tudok fordulni, vagy nyoszorogni, de akkor annyira kifaradok, hogy teljesen erotlennek halal kozeli allapotnak elem meg. Mi lehet ez?? Nagyon felek tole, ilyenkor egesz nap masra se tudok gondolni csak erre a szornyu elmenyre. Valakivel elofordult mar? Nagyon felek tole, mert egyre surubben tortenik!

2015. nov. 12. 23:37
 1/7 anonim válasza:
2015. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, semmi bajod sem lesz:)
2015. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ma aludtam az autóban és arra "riadtam fel", hogy hangosan szólnak hozzám. És azért riadtam fel, mert olyat éreztem a testemen, amit csinálok, amit mások előtt biztos nem csinálnék.

Jó érzés volt, mert tudtam, hogy az érzés hiába volt valós, csak illúzió volt.

Az érzések nem mindig valósak...És nem szellemek okozzák vagy a túlvilág.

Olyan is volt már velem, amit írtál. Csak nekem előtte mindig búgott a fejem és sokszor éreztem testelhagyást.

A lényeg, hogy ne félj.


Nem vagy kimerült mostanában?

2015. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem alvási bénulásról lehet szó, vagy legalábbis nagyon hasonlít:


[link]

2015. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majd vigyázok az álmodra :)
2015. nov. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég ilyesztő lehet.. Velem még nem történt ilyen..
2015. nov. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ijesztő*
2015. nov. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!