Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban a...

Mit jelent, ha álmomban a kollégám a párom?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam már azt, hogy a kollégám a párom az álmaimban. Történtek események, de ő, mint párom volt jelen mellettem. Nekem és neki is van párja. Miért lehet ez? Mit jelenthet ez? Az álomban mit jelent, ha más a párod, mint valójában?

2015. nov. 16. 18:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
Na mégis mit gondolsz ?? Azt ne mondd, hogy fogalmad sincs róla !!
2015. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Na jó, sejtem, de sokszor az ellenkezőjét jelenti, nem? :)
2015. nov. 16. 18:31
 3/26 anonim válasza:
43%

Én úgy tudom, hogy az ilyesmi azt jelenti, hogy szakmailag felnézel rá, elismered, tiszteled a szakmai képességeit.

Nem kell ezt túlgondolni. Az álmok legnagyobb százalékban szimbolikus módon dolgozzák fel az aznap lezajlott eseményeket, és sokszor teljesen különböző motívumok könnyebben feldolgozhatóakra cserélődnek. (Pl: szakmai elismerésből így lesz szexuális vonzalom vagy szerelem) De ezek nem valós érzések csak az agy egyszerűsített szimbólumai.

2015. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
100%

Szerintem semmit sem jelent, az agyad játszik veled.

Én más olyat is álmodtam, hogy Pierce Brosmannel kerültem elég közeli kapcsolatba. Akkor ez most mégis mit jelent? Egyébként már lazán elmúlt hatvan, és jóval ráncosabb, mint a Bond filmek idején.

2015. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:

1. vonzódsz hozzá (semmi baj, normális dolog, hogy megtetszik más is, csak ne magyarázz bele túl sokat)

2. elnyomott szexuális vágyaid vannak (pl. nem kielégítő a szexuális életed) és ez szexuális témájú álmokban jelenik meg a környezetedben lévő férfiakkal keveredve.

2015. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az befolyásol a dolgon, hogy folyamatosan ostromol, próbálkozik, azaz tudom, hogy szerelmes belém mégis én álmodom vele?

2015. nov. 16. 18:45
 7/26 anonim ***** válasza:
38%
viszket, szivi?
2015. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Neked viszket?
2015. nov. 16. 18:56
 9/26 anonim ***** válasza:
29%

Saját magad árulod el kérdező es szerintem te vagy itt a szerelmes a kollegadba vagy legalabis vonzodsz hozzá!!

Ami eléggé cikki parkapcsolat mellet valaki mas utan vágyakozni sokat gondolni ra es meg allmaidban is lattni!!

Hajrá!

Remelem hamar lebuktok!

2015. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát ciki, vagy nem, azért kérdezem, mert ezt álmodom.
2015. nov. 16. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!