Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ezen túl magam?...

Hogy tegyem ezen túl magam? Erre álmomban sem gondoltam volna

Figyelt kérdés
Párommal több mint 5 éve vagyunk együtt van egy 3 és fél éves lányunk. Eddig minden szép és jó volt legalábbis azt hittem. Megismerkedett munkába menet egy csajjal. Tegnap lebukott. Azt mondta hogy "megbabonázta a csaj" és miért nem tudott egy hónappal később lebukni, hogy jobban megismerhette volna addig és eldönthetné mit akar. Normálisan álltam a dologhoz felhívtam a csajt, hogy akkor most mik is a terveik. A csaj azt mondta hogy bejönnek egymásnak engem állítólag már nem szeret csak a gyerek miatt van velem és lehetőleg tűnjek el a képből. Ezután a csaj választás elé állította,engem választott a párom de látom rajta, hogy nagyon megkedvelte a csajt. Most mit tegyek? Nagyon szeretem nem tervezem otthagyni de úgy érzem fel fog emészteni ez az ügy. Álmomban sem gondoltam volna, hogy ez velem megtörténhet . Ráadásul, ahogy a csaj is nyilatkozott a kapcsolatukról...Nem volt köztük semmi testi kontaktus. Ti hogy kezelnétek? Komolyan öngyilkosság is megfordult a fejemben ,a picúr tartja bennem a lelket
2011. aug. 23. 06:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
74%
Húúúú először is sajnálom.Másodszor megse forduljon a fejedben ,hogy csinálj magaddal valamit mi lenne a pici lánnyal?Neki anyára van szüksége nem egy ribancra akit a buszon szedett fel az apja.Tudom nem a szerető a hibás de hogy jön ez a luvnya ehhez hogy így beszéljen veled.Mi az hogy nem hagyod el?Hagyd el a francba te.Benne maradsz a kapcsolatba mert téged választott de melletted meg meg majd használgatja azt a kis ribit.Ez jó így neked?Egy gusztustalan a párod is.Nem szeret már ezt észre kell venned.Még hogy lebukhatott volna egy hónappal később is.Persze addig felpróbálta volna apinát és ha jobb mint a tied simán dob ha nem visszakullog hozzád.Bocs nagyon nyers voltam de ez így van.És akár hiszed akár nem írom ezt úgy neked hogy 7 hónapos terhes voltam a második gyerekkel amikor a páromnak felállt a farka szomszéd 20 éves kiscsajra de az fear volt és elmondta.Ott se történt semmi de ha kiscsaj bele megy lehet a mai napig megcsalt lennék vagy pedig ellenék hagyva.Nem hagytam el én sem de egyszerűen már nem hiszem el neki azt se hogy a közértbe megy át.Megvagyunk most azóta nem történt semmi de nagyon gondolkodom hogy elküldöm mert nem megy ki a fejemből az eset és olyankor gyűlölöm.Itt vannak nekem a gyönyörű gyerekeim nekem ők is elég!!!!És nagyon okos legyél mert hülyéből sok van.Lépjél ha tudsz.
2011. aug. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
77%
Ja első vagyok és nekem is hasonlóan szólt be a "drága párom",mert én a kiscsajon láttam hogy bejön neki az uram és mondtam is amikor lebukott hogy nem gondoltam volna hogy visszamondja hogy kikeztél vele erre ő:hát én se.Na ezek a férfiak.
2011. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
67%

Először is: öngyilkosság? Egyrészt tényleg ott a gyermeked, aki miatt semmiképpen nem teheted meg. Másrészt magad miatt is marhaság lenne. A saját életedet eldobni azért, mert egy ilyen ribanc bekavart? Neked nem ennyit ér az életed, nem a kapcsolatod vagy, nem a párod határozza meg azt, aki vagy.


"A csaj azt mondta hogy bejönnek egymásnak engem állítólag már nem szeret csak a gyerek miatt van velem és lehetőleg tűnjek el a képből."

Ezzel több probléma is van: a csaj ezt mondja nyilván, mert ő a férfit akarja, ebből a kijelentésből is látszik, hogy abszolút érzéketlen és törtető. A férjedtől tudhatod meg csak, pontosan mi az igazság, ezt vele kell őszintén megbeszélni. Valamiért veled maradt, hát kérdezz rá, miért. Ha csak a gyerek miatt, az a picinek is csak szenvedés lesz.

Miért te tűnj el a képből? Mi jogon mond ő ilyet? Tőled van gyereke, még mindjárt te vagy az, aki rossz helyen van? Egy fenéket. Ez a férfi párkapcsolatban van, amelyben született egy kislány is, ha ő másfelé kacsingat, nehogy elhidd már, hogy te vagy az, aki 'zavar'. Fú, ez tényleg gátlástalan nő, na mindegy.


Egy szó mint száz: beszéljétek meg higgadtan, a kommunikáció nagyon fontos. Meg kell tudnod őszintén, mi vezette őt más nőhöz - bizonyára van valami lelki dolog a háttérben. Próbáljátok megoldani, de ha nem megy, attól se félj, jobb egyedül (ahol új lehetőségek és a boldogság esélye vár), mint egy szenvedéssel és állandó aggódással, bizonytalansággal teli kapcsolatban. Legyen benned tartás, ne legyél áldozat, elesett, ne hagyd, hogy lenézzenek vagy ilyesmi.

2011. aug. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
88%
7hós terhes voltam mikor a párom megcsalt és aznap derült ki minden mikor megszültem,ő is huzta a szallagot hogy nem tudja kit válasszon én meg ugy gondoltam nem fogok arra várni ő mit dönt hiszen ő ment félre,nem fog dönteni az én életemről!Ugy elhagytam mint a szél és nem bántam meg!Nagyon szerelmes voltam belé és sokáig rossz volt de nem bántam meg sokkal jobb az életem!Ahogy hallom most is csalja a nőjét nem is egy csajjal! Ugyhogy ha egyszer megcsinálta megfogja máskor is csak lehet óvatosabb lesz! sajnálom de fél év alatt simán kilehet heverni nélküle
2011. aug. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, hogy veled is hasonlók történtek. Nem tudom mit tegyek, annyira szeretem de ezt sosem fogom tudni megbocsájtani neki. Fiatalok vagyunk még,közös terveink voltak erre kiderül, hogy már lehet hogy nem is szeret. A csajszit meg egyáltalán nem érdekelte sem a kislány sem én, neki nagyon bejön a párom. Mikor kérdeztem , hogy mi volt köztük azt válaszolta: nem d.gtunk még egyenlőre. Ez annyira megalázott. Párom az elején tudatta vele, hogy családja van és ennek ellenére is belement a dologba. Sőt a csaj is kapcsolatban van csak szerinte most fasírtban van a pasijával.A csaj 24 éves nincs ráutalva erre, biztos találna egy független embert is. Én nem a csajt bántom 2 ember kell a dologhoz, de egy normális nő ilyen esetben azonnal elhajtja a pasim melegebb éghajlatra. Én 23 vagyok a párom 27
2011. aug. 23. 06:59
 6/63 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni a párommal de kb. csak mosolyog az egészen. Sőt azt is megpróbáltam , hogy akkor igyunk meg hármasban egy kávét valahol és beszéljük át ki mit akar, abba meg a csaj nem ment bele. Normálisan akartam kezelni a helyzetet de nem lehet.
2011. aug. 23. 07:03
 7/63 anonim ***** válasza:
72%
A lányt ebbe nem kellett volna belevonnod. A férjeddel kell megbeszélni, nem a lánnyal... A férjed az, aki hűséggel tartozik.
2011. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
77%
Ne menj le kutyába, mert akkor az adja a zöld lámpát, hogy veled meg lehet ezt bármikor tenni, úgyse lesz komolyabb következménye.
2011. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
89%
Ne felejts el egy nagy igazságot: Megbocsátani lehet, de elfelejteni nem. Tapasztalat... Én megbocsátottam egy félrelépést, de attól kezdve állandóan arra gondoltam, hogy mikor teszi meg újra. ...és bejött a sejtésem...
2011. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
92%

Jó,hogy ilyen nyugodt és kulturált vagy.

Ettől lejjebb nem kell adni.

Ne a lánnyal intézkedj,nem neki van felesége és gyereke.

Szerintem,olyan faszival,aki ezen csak röhög,nem kéne tovább tervezni.Menjen,röhögjön a lánnyal.Minek maradna veled,ha már nem szeret?

2011. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!