Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban a...

Mit jelent, ha álmomban a kollégám a párom?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam már azt, hogy a kollégám a párom az álmaimban. Történtek események, de ő, mint párom volt jelen mellettem. Nekem és neki is van párja. Miért lehet ez? Mit jelenthet ez? Az álomban mit jelent, ha más a párod, mint valójában?

2015. nov. 16. 18:21
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezekre voltam kíváncsi!
2015. nov. 16. 21:12
 22/26 anonim ***** válasza:
Mit melózol és alattad vagy feletted áll a munkában mint beosztott esetleg egyenranguak vagytok-e.
2015. nov. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Van akiről ezerszer lemondasz, de mindig visszakerül a képbe. Az évek peregnek, az emlékek megfakulnak, de egy valamit sosem tudsz elfelejteni. Azt, hogy mennyire boldoggá tett. Sok minden elmúlik, többek között a harag is, amivel szétváltatok, elmúlik az is, hogy azt hiszed, hogy örökké tarthat, elmúlik minden, csak az nem, hogy te hogyan érezted vele magad. Bízol az életben annyira, hogy tudod idővel jönni fog más, hogy idővel, ha hasonló ember sétál el előtted az utcán nem érzed azt, hogy a szíved összeszorul és szétgyilkol. Reménykedsz, hogy idővel más mosolya sem fog ráemlékeztetni, mert továbblépsz. Majd felbukkan. Visszajön, mert talán ő a sorsod. Az évek hirtelen feledésbe merülnek, mert te ugyanúgy érzed magad, mint akkor, amikor először magával ragadott. És ekkor beléd hasít a tény, hogy képtelen vagy felejteni. Bármennyire is szeretnéd azt az embert, aki hozzád tartozik képtelen leszel elengedni, így hát megtanulsz majd engedni a sorsnak..


Igy kezdtem én is egy sima àlom..pàr beszélgetés..ahànyszor kitöröltem hogy nem érdekel mindig felbukkant vhol..két kedves szo egy nézés..de egy jàtékos aki több vasat tarthat a tűzben és kinek hiànyzik ez?engem is megcsaltak és tudom milyen pedig nekünk màr mindegy volt de a hazugsàg mégis fàjt.de nem lennék az aki miatt a pàrja szenvedjen..csak a mtàrs kezdte a jàtékot én meg nem tudtam hova tenni megfejthetetlen maradt..

2015. nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudat alatt sokat gondolsz rá és belegondolsz mi lenne ha?...talán ezért.....
2015. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

A beosztottom az és lehet taktikázik...

Köszönöm a hosszú választ is!

2015. nov. 17. 17:01
 26/26 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy a "a kollégád a párod" hogy a "pár" jelentése ebben az esetben úgy, hogy a munkában a társad, partnered, a másik feled, akivel együtt teszel ki egy egészet és ő is veled együtt egy egész a munkában, munkahelyen együtt tudtok jól dolgozni, egymás nélkül nehezebb lesz vagy pedig egyáltalán nem fog menni.
2015. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!