Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit ez az álom?

Jelenthet valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy a szomszédünkban lakik egy fényképész. Egyszer elmentem hozzá ès megkérdeztem, h fotózott-e már le szellemet. Mutatott egy fekete-fehér képet amin anyum és nagymamám van meg egy másik nő.(az a nő lehet h a dédnagymamám)

Elkértem tőle a képet. Elmentünk utána egy lagziba ahol fa asztaloknál ültünk, elővettem a képet,de véletlenül leejtettem a földre. Ezután megjelent egy vipera és belemart anyum jobb lábába. Én próbáltam leszedni a kígyót a lábáról,de a méregfogai mélyen benne voltak. Mentőt akartam hívni,de felébredtem. Jelenthet valamit? Ez olyan furcsa álom volt,még most is ezen gondolkozok,mi lett volna ha nem ébredek fel? Még soha nem volt ilyen h sokáig emlékszek az álmomra.(álmodás után kb.egy óra mulva elfelejtem)



2015. nov. 28. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak egy rémálom volt. Egyébként ha felkelsz és emlékszel az álomra, akkor nem fogod elfelejteni, ha végig gondolod és rákoncentrálsz. Szerintem veled is ez történt.
2015. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!