Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez már tudatos?

Szerintetek ez már tudatos?

Figyelt kérdés

Kislányom már mondja, hogy baba, apa. Baba-t mond a babákra, a bébiételen lévő babákra és a kutyákra meg egyéb arcú állatkákra is.

Ezt használja a leggyakrabban. Ezen kívül mondogatja, hogy apa, kaka, (nem kakára, hanem gügyögi), tátá,mama

És most utánam azt mondja tegnap óta, hogy nyanya. Ha engem hív, akkor nyanya

ez már akkor tudatos?



2014. szept. 11. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyi idös ?
2014. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk volt olyan időszak, hogy mondta ezeket, mivel még bébiételt eszik, így emlékszem hogy nálunk is mondta arra, aztán abba hagyta..... most hogy két éves ismét előkerültek ezek a szavak és jön a többi is.
2014. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is mondja 10 honapos .

Ezeket mondja : baba, mama, vava ( a kutyánknak ) aja ( anya, ilyenkor fut utánnam es kiabálja hogy AJAA:D , Ada ( apa , ezt nekem is mondja meg az apjának is .. :) tátá. Ham-ham ha éhes vagy szomjas inkább ha éhes :)

Ezek közül . A baba es a mama az ami nem tudatos . Azt mindig mondja. A többit nekem, az apjának, meg a kutyának :)

2014. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tök jó! Feltesz egy kérdést a kérdező, csak azt nem írja le, hogy mennyi idős a gyerek. Anélkül nem tudunk a kérdésre válaszolni!
2014. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kicsit nem mindegy, hogy a baba 6, vagy 16 hónapos...
2014. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem én is.
2014. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Jajj, tényleg, bocsiiii 10,5 hónapos a babácskám.

olyan jó hallani ezeket, szeretem amikor "dumál"

2014. szept. 12. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!