Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura, érdekes, picit ijesztő...

Fura, érdekes, picit ijesztő álom. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Na szóval az álmomban a következő történt:

Sétálok egy ösvényen és 2-t ajtó tűnik fel a semmiből. Az ajtók előtt egy angyal volt ilyen fekete szürkés szárnyakkal. Egyfolytában csak azt mondta hogy vállasszak.

Én megkérdeztem , hogy miért de csak ezt hajtogatta . Feltünt két szám is a 42 és a 13.A végén mondtam hogy nem tudok választani és olyan volt mintha elájultam volna és azt hittem hogy felébredtem de megjelent megint az angyal és mondta hogy legyek óvatos és felébredtem.



2016. jan. 31. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami döntés előtt állsz, az biztos. A számokat ne mtudom mit jelentenek, de az utolsó mondat mindenképp úgy tűnt, hogy csak az eggyikkel jöhetsz ki jól. Tehát csak egy jó döntés van.
2016. jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy aludtál. Meg azt, hogy vidéki kislány vagy, aki 2016-ban még hisz az ilyen baromságokban.
2016. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!