Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés

Így nem tűnik durvának, de úgy átélve, kipihenetlenül, megijedtem, és sokkos állapotban voltam.

Szóval egy videójátékban voltam. Be votl borulva az ég, köd volt. Egy nagy dombos sivatagban voltam ,azzal a külnbséggel, hogy volt fű.. :D Ez így furán hangzik, de így tudom legjobban leírni. Két nagy domb között volt egy hosszú folyó. Aránytalanul nagy volt a fejem, és kicsi a testem ,de már nem emlékszem hogy néztem ki. És egy ilyen játék volt. A legdurvább az volt, hogy a végtelenségig iyle nvolt a táj, sehol semmi, néha eltűnt a folyó, akkor pár szikla volt a helyén. És teljesen megijedtem ,hogy itt amradok ,mi van ha nem ébredek fel, mert tudtam ,hogy álmodok. És senki nem volt ott, volt nála megy tőr meg egy íj, de tudjátok a "grafikája" mindennek olyan volt, mind pl. a CubeWorld-nek. Szóval nem élethű. És fel akartam ébredni, egy csomó árnyékot láttam, féltem, senki nem volt sehol ,mindenhol köd volt.

Ez így leírva nem olyan ijesztő, de átélni...

Jelenthet valamit?



2016. jan. 31. 21:42
 1/2 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy mit jelent, de azt igen, hogy, ha fel szeretnél ébredni, akkor mit tegyél. Ugye az ún. RAM miatt álmodunk, (ami mozgatja a szemünket jobbra-balra) és azt mondtad, hogy tudod álmodban, hogy álmodsz. Akkor fókuszálj az álmodban egy objektumra (tárgyra, sziklára, pontra) pár másodpercig! Ez leállíthatja a RAM fázist, ezért vagy felébredsz, vagy szimplán alszol. Ha ez nem jönne be, akkor pislogj, vagy csípd meg magad. De ha nagyon felizgatod magad az is beválhat.
2016. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyébként szerintem nem jelent semmi különöset. Max. sokat gondolkozol videójátékról.
2016. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!