Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vad oroszlánokkal álmodtam...

Vad oroszlánokkal álmodtam amik rám akartak támadni (folyt lent)?

Figyelt kérdés

...és egész álmomban előlük próbáltam elbújni és menekülni, de sehol sem láttam a kiutat. Egy állatkert barlangrendszerben voltam ahol valaki sima kicsi fa kerítés mögé zárta csak az oroszlánokat és nem hitt nekem hogy simán átugranak rajta és meg fogják támadni az embereket. Valahogy bekerültem a szűk alacsony épületbe és még azt sem tudtam eldönteni hogy hol lennék biztonságban. Folyamatosan kerestem hová tudnék elbújni erre láttam rács gyenge pontját kihasználó és azon átmászó oroszlánt aki szintén engem keresett. Úgy éreztem bárhova megyek minden ajtó mögött lesz egy engem megtámadni akaró oroszlán. Nőstény és hím is volt és még kölykök hangját is hallottam.

Nagyon féltem álmomban és állandóan azt néztem mikor jön egy ami elől el kell bújnom különben megöl.

Nagyon nyomasztó álom volt, alig merek visszaaludni nehogy folytatódjon!


2016. febr. 2. 03:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, velük álmodtál. Egyébként valami véresebbre számítottam a folytatásban.
2016. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Álmomban járt az agyam azon is hogy mit és hogyan is fognak velem csinálni ha elkapnak.
2016. febr. 2. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy anyos jon latogatoba vagy az asszony baratnoi.
2016. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elfojtott problémák, harag, vágyak, ösztönök, és menekülsz előlük.


Nem fognak megenni, csak tud őket helyesen táplálni. :)

2016. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es

Két napja valahogy tényleg tetőznek most ezek mind együtt.

Táplálásra vonatkozó utalást gondolom úgy érted, hogy meg kell tanulnom kezelni őket.

2016. febr. 2. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen! Vannak olyan problémák, amiket ha nem tudsz megoldani a jelenben addig sz.ni kell rájuk, aztán ha belazulsz jön az ötlet, hogyan old meg. Így van meg kell tanulni kezelni őket.


4-es voltam! :D

2016. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vannak sajnos olyan problémák melyek nem tudnak várni.

De ez már egy másik téma lenne...

2016. febr. 2. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!