Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álmunkban megverni...

Mit jelent álmunkban megverni egy unicornist?

Figyelt kérdés
Nem viccből írom. Van a falunkban egy hegyi ösvény, amin van egy ház. Nekem valamilyen csomagot kellett odavinnem. Már félig sötét volt, elindultam biciklivel a ház felé, de valami volt arra. A szememmel rátudtam közelíteni, mintha csak egy távcső lett volna nálam. Látom hogy valami mozog arrafelé. Elindultam, gondoltam hogy békén hagy. Amikor majdnem a házhoz értem elkezdett futni felém, nagyon közel ért hozzám, szinte mellettem volt. Láttam hogy egy nagyon csúnya ló az, aminek a fején van egy szép hosszú szarv. Amikor elmenekültem előle, eszembe jutott hogy ilyen nincs, ez biztos nem valóság. Nagyon dühös lettem, és elindultam a ház felé, odaszaladt hozzám az egyszarvú, én szájba vertem, és köddé foszlott. Ez elég furcsa álom, inkább arra lennék kíváncsi hogy ennek milyen pszichikai okai lehetnek, bevagyok-e kattanva.
2016. febr. 23. 20:56
 1/5 anonim válasza:
Nézd meg a neten. Vagy kérdezd meg valakitől.
2016. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feszültséglevezetést.
2016. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azt hogy nem csak az életben, de az álomvilágban is egy nagy arc lehetsz. :) :)

Ha az egész életemben minden este arra gondolok hogy megverek egy unikornist akkor sem tudnék ilyet álmodni. :)

2016. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Álmodban éled ki állatkínzási vágyadat.

Büntetés nélkül megteheted, a való életben törvényileg nem.

Az unikornis békés állat, ráadásul csak szűz lányok juthatnak közelébe.

2016. febr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azt, hogy varázsgombát ettél lefekvés előtt.
2016. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!