Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék az álmaimban...

Hogyan tudnék az álmaimban jobban elrugaszkodni a valóságtól?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Ha álmodom (ritkán emlékszem rá), akkor abban ritkán történik valami különleges. Mindig tudatában vagyok annak, hogy mi lehetséges és mi nem. (repülni naaagyon ritkán tudok)

Nagyon kevés erőfeszítésbe kerül, hogy a valós életre gondoljak, meg hogy pl. mi történt mostanában.

Ha meg valahogy rájövök hogy álmodom, az az első reakcióm hogy fel kell ébredjek - pedig szívesen maradnék, és még szívesebben irányítanám; viszont olyankor meg mindig beleesek abba a hibába, hogy "évente párszor ha sikerül ilyen, gyorsan, teljesítsük a legjobb álmot" ~ ilyenkor meg arra megy el az összes idő, hogy azon gondolkodom hogy mit álmodjak, ha meg összejön akkor túl sokat akarok módosítani és felébredek.


(meg ott van az az eset, hogy ha pl. meglátom édesapámat álmomban, akkor ahelyett hogy beszélnék vele vagy valamit csinálnánk, elkezdek zokogni és persze felébredek - egy éve hunyt el. Legutóbb amikor róla álmodtam, az már nem is ő volt, hanem egy másik ember aki pont úgy néz ki mint ő - mert tisztában voltam vele, hogy már nem él, és nem sétálhat az utcán)


Hogy tudnék jobban álmodni?



2016. febr. 26. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép álmokat kívánok neked. Esetleg a pózodon próbálj meg változtatni és legyen levegő a szobában, ne legyél szomjas, éhes, zuhanyozzál alvás előtt, menj el mosdóba stb....
2016. febr. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Alvás előtt ne használj semmi elektronikát! Pl ne telefonozz alvás előtt 1-2 órával! Meg talán ha sokat gondolsz valamire alvás előtt akkor nagy az esély,hogy ahoz kapcsolódó lesz! Nekem ezek jöttek be!
2016. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!