Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy egyes álmok...

Miért van az hogy egyes álmok teljesen élethűek, mintha nem is álmodnánk abban a pillanatban?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónappal ezelőtt volt ilyen álmom a mai előtt. Az az érdekes, hogy ugyanazzal a hölggyel álmodtam. Annyira élethű volt, simogattam a kezét és mintha éreztem volna a kezét, a simogatást, mintha a valóságban lennénk, minden olyan igazi volt. Miért vannak ilyen álmok? Természetesen a hölgy nagyon szimpatikus számomra.
2016. febr. 28. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
én álmomba megeskütem h valóság ienre gondolsz mi:'D?
2016. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan. Álmomban mondtam azt is, hogy ez igaz, ez valóság. Közben mégsem...
2016. febr. 28. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az agy teszteli pihenés közben a belső képalkotási képességét. Ha erősen koncentrálsz egy távoli, jól ismert helyre, ébren is képes vagy felidézni pl. szüleid lakásának a belsejét, ahol 20 évig laktál, be tudod járni gondolatban. Álmunkban az agyunk képes random generálni hasonlóan élethű de ismeretlen helyeket, személyeket. Sajnos ezt kevéssé tudjuk irányítani, mert különben mindenki egyfolytában szexelne álmában.
2016. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy bizonyos ideig kell álmodni ahhoz hogy az benne maradjon az agyunkban, ezért van az pl hogyha nyáriszünet van akkor "többet álmodsz". Mindíg álnodunk csak ha korán kell kelni akkor nem alszasz eleget és így nem raktározódik el a memóriánkban
2016. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor szokott ilyen lenni ha kimerültebb vagyok, ilyenkor hosszú és nagyon élethű álmaim vannak, mikor felébredek néha tiszta rossz kedvem lesz amikor rájövök ez csak álom volt.

Szerintem ilyenkor intenzívebben előjönnek a tudatalatti dolgok, vágyak.

2016. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!