Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban a...

Mit jelent az, ha álmomban a könyökömnél valami láthatlan démon szorongat úgy, hogy a bőrömön látszanak az ujjainak a formái? Van rá valami magyarázat? (visszatérő álom)

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Van rá magyarázat. Az, hogy alszol. Más esetben hallucinációnak, víziónak, vagy magyar nevén látomásnak hívják a jelenséget, és legtöbbször valamiféle pszichedelikus szer alkalmazása váltja ki.
2014. jún. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az álom jelentésére gondoltam..
2014. jún. 6. 06:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Körülbelül milyen tájban álmodod ezt?

Érzelmi hatást fejt ki rád pl. félsz és leblokkolsz, vagy félsz és próbálsz ellene tenni, vagy semmit nem érzel ?

Sokan úgy tartják,hogy az ágy elhelyezkedése is fontos pl.észak felé fordúljon.


Megfejtés: lehet,hogy van valami betegséged,

vagy volt valami az életetben amit nem tudtál megfelelően feldolgozni, vagy még mindig nem tetted túl magad rajta.

2014. jún. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem hajnaltájban álmodom. Az ágyam pedig K-ről Ny-ra(fejtől lábig) helyezkedik el. Lelkileg megterhelő. Az elképzelhető, hogy van valami amit nem tudtam feldolgozni az életben, mert azóta álmodom, amióta az életemben egy fontosabb dolog véget ért.
2014. jún. 8. 14:05
 5/5 anonim válasza:
Nekem például ma éjjel volt ugyanilyen álmom, a lábamon ragadott meg ez a valami, és amikor felébredtem, fekete ujjnyomokkal volt tele a vádlim. A saját kezemtől nem származhatott, mivel nem passzol a nyomra. Nem is fájt, reggelre pedig eltűnt teljesen. Szerencsére le tudtam fényképezni,így nem bizonyítatlanul válaszolok.
2014. jún. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!