Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés, mitől lehet ez?...

Álomfejtés, mitől lehet ez? Kicsit hosszú lesz, előre is bocsi, csak talán így lesz a legérthetőbb.

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy volt egy 4 éves kapcsolatom, aminek vége lett, utána volt egy 1 éves, és sokszor előjött álmomban az, h az elsővel újra együtt vagyok, de ettől nagyon rosszul éreztem magam, már álomban is, meg reggel is, mert tudtam hogy most már van más.Azóta véget ért az 1 éves kapcsolatom is, most van egy 1 éves, de megint kezdenek előjönni ezek az álmok, csak most ugye a 2. kapcsolatomban levő fiúval, megint azt álmodom,hogy együtt vagyunk vmiért újra, és megint rosszul érzem magam álmomban is, meg ébredés után is,mert mást szeretek, de ezek az álmok kb havonta előjönnek..
2010. ápr. 4. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:

bocsi most egy fél éves kapcsolatom van, nem egy 1 éves :)

19/L

2010. ápr. 4. 14:04
 2/4 anonim válasza:
talán nem kéne 14 évesen egy 4 éves kapcsolatba belevágni...
2010. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt most nem az volt a kérdés, hogy jó volt e belevágni egy ilyen hosszú kapcsolatba ilyen fiatalon, hanem miért van az, h mikor volt az 1 évesem, álmomba a legelső barátom jött elő, h együtt vagyunk, és én ettől rosszul éreztem magam, amint véget ért a 2. kapcsolatom az 1 éves, és van most a fél éves, megint ilyen álmok jönnek elő, csak ugye a második barátommal, most egész életembe ez lesz, ha lesz vki új, akkor az előzővel fogok végig álmodni? Meg nem értem ezt az álmot, h mindig újra összejövök velük, és ettől rosszul vok, pedig egyiktől se rosszul váltam el..
2010. ápr. 4. 14:16
 4/4 anonim válasza:

emiatt sztem ne érezd magad rosszul... ha csak nem azért álmodsz velük mert még érzel irántuk valamit!

én pl álmomban nem 1szer csaltam meg a pasim, ismerőseimmel meg exekkel. és szeretem.

szóval sztem emiatt ne érezd rosszul magad.

hameg.. még érzel irántuk valamit.. akkor oké.. de ha nem akk nincs okod rá.

szerintem.


16/L

2010. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!