Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban elszöktem otthonrol, pontosabban ott kezdodott, hogy utazok be Kelenfoldre, mert elszoktem, es talalkozok egy regi baratommal (akibe szerelmes voltam, meg mindig vonz). Ejszaka 11 es ejfel kozott lehetett, leszalltam, az epulet elott vartam a sracot. Volt egy borondom, valaki felrugta (egyebkent teljesen kihalt volt az egesz, egy ijeszto banda volt korulottem de hozzam nem szoltak), a kiborult borondot szedtem ossze. Jott valami oltonyos sznob pasi es segitett felvenni egy ruhat.

Itt almomban kimaradt egy resz, de arra emlekszem, hogy feltem es megjott a srac, ami utan minden felelmem elmult.

Itt van egy szakadas, aztan megint ugyanez: ejszaka utazok Kelenfoldre hogy talizzak a sraccal, mert ma is elszoktem/eljottem otthonrol. A busz csak az utca elejeig visz el. Fent sokaig pakolok a taskamban ezert mire leszallok a tobbi utas mar elment. Elindulok az utcaban, a busz is elmegy, egy lelek sincs sehol. Az utca vegeben jon valaki es mire a 25 meteres kornyezetembe er latom, hogy egy bohoc (nagy gondor rozsaszin hajjal, zold orral, sarga felsoben es kantaros nacival, a jobb kezeben van egy sotetzold sporttaska). O sem bant viszont halalfelelmem van, remeget es iszonyatosan felek, kozelebbrol meg ijesztobb, ekmegy nelllettem es amint elmegy nem nezek hatra, ez valahogy fel sem vetpdik.bennem, olyan mintha ezzel.megszunne a problema. Sietek az epuletig, a baratomat nagyon varom, senki nincs sehol.

Itt felebredtem almomban az almombol es.mondtam.is anyanak, hogy pszihologishoz kell.mennem mert ilyet almodtam, stb, de almomban miutan felebredtem ugyanugy feltem

Korubelul ennyi. Fogalmam sincs, mit jelenthetett, de most nagyon erdekel a bohoz miatt foleg. Valaki valami tipp?(sajnalom a helyesirast, mobilrol vagyok!)



2016. márc. 27. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy álom miatt nem kell pszichológushoz menned...

Mindenki álmod rosszakat, ennyi az egész.

A bohóc az álomban meg céltudatosságot és keménységet jelent (ELVILEG.)

2016. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Néhány információ:

Az otthon,a saját életed,s az utazás az életutad.Életed elől menekülsz.A bőröndöd,azok a dolgok,melyeket magaddal hordasz(neveltetés,tapasztalat,géneid,kulturális tudattalanod,tudásod).A sznob pasi,aki dolgaidban segít rendettenni.A srác,egy emberi kapcsolat.Ismét megpróbáltál rendet tenni értékeid közt.Magányosnak érzed magad.A bohóc,egy gyakori embertipus,aki mást mutat,mint aki valójában.Félsz az ilyen emberektől.Az emberi kapcsolatod magadra hagyott.

Helyettesítsd be viselt dolgaidba magad!Ha nem megy,megpróbálok segítni.

2016. márc. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, elgondolkodtattak.
2016. márc. 31. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!