Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy fura rossz álmom volt...

Egy fura rossz álmom volt jelenhet valamit?

Figyelt kérdés
Elmentem a városba egy új kocsmába ahol venni akartam egy sört aztán nem adták ide megmutattam a személyimet de aztánsem hitték el hogy felnőtt vagyok és ki is tiltottak onnan.
2016. márc. 27. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy kinevetlek, de egy ilyen zagyva álomnak nincs semmi értelme... Még hogyha valakivel álmodtál volna esetleg, vagy bármi értelmesebbet láttál volna ennél, azt mondom, hogy oké megérte leírni a kérdést. De ez...

Ennél már csak az volt rosszabb, mikor valaki vízből kiugráló kengurukkal (vagy mit írt) álmodott... O.o

2016. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maddii válasza:
Az, hogy ne legyél alkoholista. Amúgy ez nem nagyon jelentőségteljes, de szerinem lehet, hogy az hogy mostanába sokat iszol és állj le. Nem vagyok álomfejtő. Ezt tudtam kihozni belőle.
2016. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!