Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy ez a jelenség egy éjszaka alatt többször ia előforduljon?

Figyelt kérdés
Pontosan emlékszem, mit álmodtam, az álmom legutolsó, mai jelenete pl. az volt, hogy valaki követett az éjszakában, rám akarja törni az ajtót, de képtelen vagyok bezárni, mintha elfogyott volna az erőm. Egyszer már volt ilyen... Úgy álmodtam, hogy tudtam, hogy álom, de ezek inkább rémálmok, és most pl. azzal fejeződött be, hogy zuhanásérzet, kinyitom a szemem és már felébredtem, a szobámban vagyok. Rettegek az ilyenektől, álmos vagyok, de félek elaludni. Mit tegyek, hogy ez a fajta álom minél kevesebbszer forduljon elő? Nem tűnt sok időnek, de rémisztő volt, hogy nem tudtam egyszerre visszajönni, de közben hallottam, ahogy a valóságban jajgatok. Köszönök minden segítőkész választ!
2016. ápr. 12. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld kipihenni magad. Akár napközben is ledőlhetsz fél órára. Ugyanakkor ne idegesítsd magadat. Meditálj, vagy csinálj valami hasonlót lefekvés előtt. Ekkor gondold át a napodat, mik azok a pozitív dolgok, amik történtek veled. A negatív élményeket teljesen zárd ki. Ha lefekszel, akkor is gondolj pozitív dolgokra, például hogy a következő nap mit szeretnél csinálni, vagy csak képzelj el egy közelgő eseményt, amire nagyon vársz.
2016. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden álomnak más a jelentése, ezekben talán az a közös, hogy tehetetlen vagy, mikor valami rossz dolgot próbálsz elkerülni. Egyik megoldás, ha megfejted az álmodat, és változtatsz az életeden, a másik megoldás, hogy megpróbálsz tudatosan álmodni, irányítani az eseményeket, és akkor ezeket a történéseket is el tudod kerülni. Olvass utána a tudatos álmodásnak.
2016. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!