Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert van az hogy valamit...

Miert van az hogy valamit álmodik Es utana ha megtörténik az álmom akkor rajovok Es en ezt mar tudom mi lesz, mi jon ezután?

Figyelt kérdés

Ez Miert van ?

Remelem értitek a kérdést !

Bocs ha rossz kategóriába tettem



2016. ápr. 18. 23:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Álmodom*
2016. ápr. 18. 23:27
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Vannak olyan jövendölős álmok. Igen, ez egy létező jelenség.
2016. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
*Ja meg mert magasabb tudatszinten vagy, és tudsz a fenti világokból, ahol meg talán nincs is idő, üzenetet kapni, talán a felsőbb énedtől, ez ilyen képesség, és én jó dolognak tartom.
2016. ápr. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oke

Köszönöm

Bar szerintem ez jo ;)

2016. ápr. 18. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem hisszük, amíg nem mondasz 5 számot a következő szombatra. :)

Deja vu. Hivatalosan azért van, mert a két szemből nem azonos idő alatt érkezik az információ az agyba. Tudnád bizonyítani, hogy valóban pontosan ugyan azt álmodtad, mint ami később megtörténik?

Például minden egyes álmodról készíts jegyzetet, vagy vedd fel magnóra és amikor valóban bekövetkezik az adott történés, akkor vissza tudod hallgatni és megállapíthatod, hogy tényleg minden részlete megegyezik e, vagy csak te képzelted hasonlónak.

2016. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!