Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Egy fekete ruhás...

Mit jelent? Egy fekete ruhás (mint a halál) embert végig néztem míg felakasztja magát.

Figyelt kérdés
Több emberrel láttam ezt (ismerősök), ők azt mondták ne nézzek oda mert így nem lehet baj belőle és hogy hadd csinálja nyugodtan. Én még is oda néztem és pont láttam ahogy megöli magát és hallottam egy hangot, majd jött érte egy halottas kocsi és elvitte. Körülöttem a többiek nyugodtak voltak nekem viszont heves szívdobogásom lett majd megnyugodtam én is.

2016. máj. 7. 08:58
 1/2 yourlover válasza:
Lehet, hogy látó vagy. Ilyenkor ez normális. Ne aggódj, ennél durvábbak is jöhetnek még, de nem kell félned. Remélem tudod mit jelent látónak lenni. :)
2016. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tisztázzuk: gondolom ezt álmodtad, akkor üss fel egy álmos könyvet és nézd meg. Erősen kétlem, hogy ilyesmit látnál egy egész csapat emberrel ébren a valóságban, amire mindenkinek annyi a reakciója, hogy hadd csinálja ne nézz oda :D
2016. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!