Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mielőtt 12 éves lettem volna,...

Mielőtt 12 éves lettem volna, előzző nap nagyon furcsát és számomra ijesztőt álmodtam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az bolt az álmom, hogy anyukám szekrényében találtam egy gyönyörű vörös színű ruhát, ami pont jó volt rám, ezért elkértem anyutól, hogy had legyen az enyém. Nem nagyon akarta odaadni, de annyira kérleltem, hogy megkaptam. Le sem vettem, annyira imádtam, de esténként gonosz vámpírrá változtam töle, és utánna leültem a tükröm elé, és láttam benne a gonosz, vörös szemű vámpír énemet, mellette pedig a kedves énemet rózsaszín rövidujjúban és fekete cicanadrágban. Ott ültem és ijedten néztem a tükröt, aztán megjelent anyukám egy szép fehér ruhában, olyan volt mint egy angyal, és azt mondta hogy jöjjek vele, vele mentem. Kivezetett az udvarra, ahol az udvar egyik fele sötét és ijesztő volt, a másik fele meg ugy nézett ki, mint ha egy átjáró lenne a mennyországba, világított és csodaszép volt. Azt mondta anya: ,, gyere velem a fény felé, vagy maradj az örök sötétségben..." azzal belépett a fénybe, én meg sírva utánna ordítottam, hogy ,,váááárj!" utánna felébredtem. Mit jelenthet ez? 😥

2016. máj. 8. 12:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Magyarul az álmod nem jósol semmit csak a jelelegi tudatállappotod egy szüleménye nem kell jelentéstulajdonítani neki.
2016. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2016. máj. 8. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!