Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fekete ruhás alak. A nagyim az?

Fekete ruhás alak. A nagyim az?

Figyelt kérdés

Bátyám fiújánál aludtam és feljött hozzám egy fekete ruhás asszony aki nem mutatta az arcat. Felkeltett engem és mindig azt kiabálta hogy menjek vele. Kivitt a kertbe és ott álltam, aztán a fények lekapcsolódtak. Akkor mondtam neki h vegye már le a feke fátyolt magáról, levette, de az arcát nem láttam. Aztan egy képszakadás volt és már csak annyira emlékszem hogy ásott el.


Pár hete halt meg a nagyim és nagyon hiányzik, lehet hogy ő akar üzenni valamit?


Ma álmodtam ezt negyedszer


2016. máj. 10. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy ismerem a nagyidat, nem ő volt, mert nem hordott fekete fátyolt életében.
2016. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

A fekete ruha valami végét jelképezi, az eltakart arc pedig a bizonytalan jövőt, Az, hogy elásott, azt jelenti, eza bizonytalanság megvisel, és azt tanácsolja, inkább rejtőzz el, semhogy panaszkodj miatta.

Valószínű anyagi értelemben lesz változás (ha nő az illető), és negatív.

Bátyád fiúja? Tán meleg a bátyád?

2016. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nővérem fiúja*

Köszönöm a kommenteket :)

2016. máj. 10. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Így azért más :)))) Akkor feltételezem, hogy van bátyád is meg nővéred is :)))
2016. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagyid a Man In Black. A MIB filmben Will Smith szerepelt. A nagyid Will Smith. Egyenlet levezetve, rejtély megoldva.
2016. máj. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!