Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a jelenség?

Mit jelent ez a jelenség?

Figyelt kérdés

A falról a szobában lerepült az óra magától és betört az üvege. Nem a földre esett le, hanem az ágyra repült és az ágy sokkal messzebb van mint ahol az óra volt.

Komoly válaszokat kérek



2016. máj. 29. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Ütött az órád. Lefekvéskor :'(

De mivel jó a szívem, adok neked még egy esélyt.


https://www.youtube.com/watch?v=diZPNcF-L1o

2016. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha előfordul ilyesmi, ha valaki ismerős meghal és még próbál üzenni valahogy, a maga módján.De haláleset nélkül is előfordulhat,ilyenkor sajnos nem derül ki az oka.Nálam egyszer festmény repült le így a falról, éjjel.Pont azt álmodtam, hogy valaki, valami gonosz van a szobában, de nem láttam, aztán lerepült a kép, rá a tv tetejére, ami elég távol volt, és erre a koppanásra ébredtem fel.Arrébb raktam a képet, de ott is felborult.Nálunk néha vannak sajnos ilyen fura aktivitások, szerencsére egyre ritkábban.Régebben idéztem szellemet, szerintem valami itt maradt.
2016. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!