Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az álmok?...

Mit jelentenek az álmok? Neked mi a leggyakoribb álmod? Kort lécci.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 15:18
 1/7 anonim válasza:
Nem igazán idevaló a kérdésed szerintem! :S:S
2010. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

az álmok témája gyakran olyan dolgok, amik a mindennapokban foglalkoztatják az embert. (vagy tudat alatt)


és témába vágóan: mivel szeretnék kisbabát, így mostanában gyakran álmodok velük, vagy azt, hogy terhes vagyok. egyik álmomban pl. megálmodtam, hogy a leendő gyermekem, fiú, a másikban, pedig, hogy lány lesz.

visszatérő álmom, ami ugyanúgy zajlik le mindig, nincs.

2010. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tom h nem idevaló véletlenül raktam ide. Amúgy nekem is vannak néha családos álmaim pedig mégcsak 14 vagyok. :)
2010. ápr. 14. 15:25
 4/7 anonim válasza:
Mindenkinek szerintem mást jelentenek az álmai, ugyértem, mindenkinek magának kell rájönnie, nekem pl az álmaim valamiféle utmutatást mutatnak sokszor. pl mikor terhes lettem és azt álmodtam hogy megszültem a gyerekem és akkora vlt hogy belefért egy gyerekzokniba, később azt állapitotta meg az orvos hogy túl kicsi, és ettem sok tésztát aztán nagyobb let...
2010. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromba sokáig volt egy visszatérő álmom.Bár már nem emlékszem pontosan, de tudom hogy menekültem, amíg beértem egy barlangba, ami homokból volt, majd az ajtó eltűnt, elkezdett égni az egész hely és elnyelt.Soha nem tudtam mit jelent.


Mostanában viszont nagyon sokat álmodom azt, hogy a gimiben vagyok és nem járok be az órákra, nincsenek jegyeim és meg fogok bukni, aztán leérettségizem de utána is iskolába kell járnom.(fura mer 4 éve érettségiztem, jó jegyekkel, már felsőfokún is végeztem 2 éves képzésen mégis folyton ezt álmodom.)22/L

2010. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én folyton apámról álmodok..(februárban halt meg) és mindig más..pl múltkor ufók üldöztek minket és a szomszédunkhoz menekültünk stb... 16L
2010. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Volt egyszer egy nagyon jó lány barátom akivel már köszönő viszonyba se vagyok és többször megjelenik álmomban egyszer pl (előttem sírt és fogta a vállamat)igazából nem tudom mit jelenthet de lehet hogy semmit.
2010. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!