Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a rossz...

Mit jelenthet ez a rossz álom? Vagy egyszerűen a történések keveredtek és álmomban így "jelent meg" a kép?

Figyelt kérdés
Álomáson voltunk a párommal, haragudtam rá(életben aznap is volt vmi aminek nem örültem), sötét volt, elbotlottam,de nem estem el, pici horzsolás volt,de mégis ömlött a lábamból a vér(életben múlt héten törem össze a egy fedőt és a szilánk megsértett és vérzett picit),aztán egyszer csak nagyon rosszul éreztem magam, és azt vettem észre h. kihullanak a fogaim,de nagyon nagyok voltak és a számbol is ömlött a vér(az életben:aznap este mostam fogat mert reggel nem volt időm és szoktam azon agyalni h. már fogászatra kellene mennem), hánytam(életben: úgy feküdtem le, h. hányingerem volt 1 picit), láttam magam a tükörben h. milyen szörnyen nézek ki és eközben a doki azt mondta h. rákos vagyok(életben:Nem tudom h. az vagyok e,tudtommal nem vagyok rákos).Nagyon rosszul éreztem magam álmomban, szörnyű volt látni magam úgy és átérezni.Amikor felkeltem szörnyen fájt a fejem, bár sírtam is álmomban.25/L
2010. júl. 20. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
már meg válszoltad saját magadnak...
2010. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!