Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmok jelentése?

Álmok jelentése?

Figyelt kérdés

Mit jelenhet az hogy elég sokszor mezítláb mászkálok az álmaiban?

Valamint valakinek a halála?Amit nagyon nem értek hiszen semmi arra utaló jelét nem találtam annak hogy a személy tényleg meghalt,a lányával sétáltam egy tengerparton vagy éppenséggel egyedül egy kanyargós útszakaszon...egyszer itt egyszer ott voltam de tudatalatt azt éreztem hogy meghalt de nem volt bizonyíték hogy igaz lenne....szerintetek?



2016. júl. 23. 00:57
 1/3 anonim válasza:
Ez csak egy normális álomok voltak amikbe te mezitláb voltál nem fog meghalni senki kivéve ha nem medvéröl álmodsz.
2016. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval kamu az egész hogy valakinek a halála az álmodban szerencsét jelent?!
2016. júl. 23. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok csak arra utalnak, hogy éppen mi foglalkoztat téged (akár tudat alatt), és nem is mindig közvetlenül. Ami pedig a mezítláb mászkálást illeti, vagy egyszerűen csak szeretsz mezítlábazni, vagy kilógott a lábad a takaró alól. :)
2016. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!