Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy nő áll hirtelen mögöttem....

Egy nő áll hirtelen mögöttem. Mit jelent?

Figyelt kérdés
visszatérő álmom már egy ideje. Megy az álmom mint egy film és egyszer csak hirtelen ott van mögöttem. Minden álmomban álomtól függetlenül. Szőkés haja van de az arcát nem látom/nem ismerem fel. nemrég szakítottam a barátommal egy harmadik személy miatt akinek szőkés haja van. köze lehet hozzá? minden esetre az álmaimban nagyon nagyon félek ettől a nőtől. legtöbbször sikítva ébredek.

2016. aug. 15. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyesmi fura álmaim

Lehetséges hogy jelent valamit

Mert nekem is szőke hajú lány van sokszor az álmomban és én sem tudom mit jelent

Nézz utána :)

2016. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shai-Hulud ***** válasza:
...és a füledbe súgja: Luke én vagyok az anyád...
2016. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 engedhi tresholl válasza:
az egy ávós lehet. teged megfigyelnek. ki akarják belőled szedni ferencz józsef nuklearis raketáinak a kodjait
2016. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a mögötted álló szőkés nőben,a te egyik éned látom,akitől félsz.Félsz szembenézni vele.


Neveltetésünk,és belénk ivódott erkölcsi értékeink miatt,eredeti énünket álarccal fedjük.Olyanná igyekszünk válni,amilyennek látni szeretnénk önmagunkat,azonban néha,-s rendszerint a legváratlanabb,rosszabb időben-ránk tör elnyomott énünk a háttér homályából.

Ennek kóros esete,a "kettős személyiség".

2016. aug. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg érdekelt a válasz és nem értem, hogy ha valakinek gőze sincs minek kommentál hülyeségeket. azt hiszem a kérdésemmel senkit nem bántottam vagy zaklattam fel. ha nem tudsz értelmes választ hozzá fűzni minek fáradsz azzal hogy megpróbálsz "frappáns" választ adni?
2016. aug. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!