Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma van a születésnapom és egy...

Ma van a születésnapom és egy rémálom ébresztett fel. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Öregen és gyengén ébredtem fel egy kórházi ágyon, megtelt katéterrel. Amikor a testemre néztem, a bal kulcscsontomtól a jobb alhasamig egy begyógyulni látszó heget véltem felfedezni, szinte kettévágták a testemet. Nagyon kellett pisilnem, ezért próbáltam felállni, de nem sikerült, hiszen fájt a mozgás. A zacskót próbáltam kicserélni, de nem értem el, nem tudtam belőle kihúzni a katétert, tehetetlen voltam. A folyosóra nézve egy szép nő mosolygott rám, aki a párjával jött látogatni valamelyik hozzátartozóját. Próbáltam neki jelezni, de ő csak mosolygott és mutogatott a nővérhívó gombra, amit igyekeztem elérni, és néhány perc próbálkozás után sikerült is megnyomnom. Ezután bejöttek a szüleim, akik felsegítettek, hiszen magamtól nem járhattam a műtét miatt és elkezdtek kikísérni a wc-re. A saját nagyapám voltam... Ma van a születésnapom.

2016. aug. 21. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szarul alszol azt jelenti.
2016. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent képzeld
2016. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy stresszel az életkorod, és félsz, hogy beteg és magatehetetlen leszel. Mégha nem is vagy idős, lehet, hogy a környezeted sulykolja beléd az idő múlását, ez hat rád tudat alatt.
2016. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem vagy kibékülve magaddal, és megakarsz felelni az elvárásoknak.
2016. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!