Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet egy démonnal alkut...

Predator14004 kérdése:

Hogy lehet egy démonnal alkut kötni?

Figyelt kérdés

#démonialku
2016. aug. 8. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Tárcsázd a +36/666-6666 telefonszámot, és beszéld meg vele! ;)
2016. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudod?!

Nagyon jó! Maradjon is így!

Nem jó játszani velük. Alattomosak.

Nem akarsz hülyeséget csinálni!

2016. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Személyesen.

Megidézed, elbeszélgetsz vele, aztán megmondod, mit adsz és mi az, amit cserébe helyette kérsz.

.

FONTOS!

Figyelembe kell venned, hogy a démonnak MINDIG több esze van, mindig okosabb annál, aki megidézi. Ráadásul őt semmiféle etikai előírás nem köti ahhoz, amit megigért. (Ez azt jelenti, hogy akkor vág át, amikor akar, hiszen ő az okosabb!)

Játssz mással, amid van, ráadásul nagyobb kielégülést okoz!

2016. aug. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Le kakilod/le pisilod, ezek a legjobb módszerek.
2016. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magadtól is elérheted amit a démontól kérnél. Szerintem inkább kérdezz a konkrét célod/problémád kapcsán és segítünk. Sajnos a démonok tényleg totálisan kihasználnak, hiszen k*b*sz*tt démonokról van szó. Nem jársz jól.
2016. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Átgondoltam, többször is, és amennyiben nem tudtok segíteni abban, hogy egy bizonyos ember olyan érzéseket tápláljon irántam amilyeneket én szeretnék akkor egy "démon" segíthet csak, ezért kérlek, segítsetek abban, hogy kapcsolatba lépjek vele.
2016. aug. 9. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
hát te nem vagy komplett jó ember
2016. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
ez melyik anime? Hellsing?
2016. aug. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ebben a rovatban minden második kérdés szerelmi kötésekkel kapcsolatos. Szerencsére sokan leírják ennek buktatóit. Amúgy is, akár kötögetni akár démonokkal paktálni akarsz, ahhoz komoly mágikus kiképzés kell. Évekbe telik mire megszerzed az ehhez szükséges mágikus képességeket. Az, hogy a net tele van azzal, hogy egyszerű rapper hülyegyerekek az illuminatin keresztül lepaktáltak a sátánnal az kamu.


Én inkább azt ajánlom, hogy olvasd el Neil Strauss - The Game c. könyvet, ebből mindent megtanulhatsz arról, hogy a célodat elérd.


Illetve ha végigolvasod a szerelmi kötögetős kérdéseket, akkor szembesülsz azzal, h mennyien szenvednek olyan problémával mint te, így már nem leszel annyira beleragadva ebbe az érzésbe és koncentrálhatsz a megoldásra.

2016. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott démonokkal barátkozni.
2016. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!